altcoin portfolio seriál

Uspěje investiční portfolio z TOP 100 kryptoměn? 8. díl

.

Altcoinová apokalypsa. Může být ještě hůř?

Nehezká čísla jsem spatřil tento měsíc po přihlášení do Cryptocompare. Dvě měsíce nazpět jsem byl na 67 tisících dolarech, měsíc nazpět na 40 tisících dolarech a tento měsíc už jenom na 21 tisících. Sice vím, že jsem na startu tohoto seriálu v srpnu minulého roku začínal na 12 tisících USD, ale i tak to zabolí.

top 100 portfolio report

Jak jsem se minule uklidňoval, že jsem v plusu a bylo i hůř, tak teď hůř je:)

Vyjádřeno v bitcoinech jsem v mínusu. Z investovaných 3 BTC (3 coiny mi nešly do porovnání přidat) jsem na 2.67 BTC. Co ale dělat? Tady prostě musím hodlovat, plán je plán a do 15. sprna 2018 s portfoliem hýbat nebudu.

TOP 100 altcoin portfolio pokus

Nejlepší coiny minulého měsíce

Verge jako nejvýnosnější coin oproti nákupní ceně stále vede, i když i jeho cena neustále klesá. Následuje Stellar a Lisk, který byl minulý měsíc třetí, vystřídal Binance Coin. Tyhle dva coiny se neustále předhánějí ve výkonnosti.

top 100 portfolio nejlepší coiny březen 2018

Nejhorší coiny minulého měsíce

Nejhorší coiny už klasicky na prvním místě reprezentuje BitConnect Coin. Následuje Stox a MCAP, také stálice nejhorších altcoinů.

top 100 portofolio altcoinů - nejhorší coiny

Při minulém reportu jsem trochu počítal s tím, že horší už to nebude, ale bylo to jinak:) Můžu se ale uklidňovat, že jsem stále v plusu, alespoň co se týče dolarového vyjádření. Nepropadám panice, jsem stále plný optimismu. Jak to vidíte vy?

 Simplecoin směnárna

Podobné články

6 comments

 1. Dušan

  Zdravím. Budete ještě aktualizovat tento experiment? Rád bych viděl jeho další průběh. Bylo to dramatické čtení a dychtim po pokračování.

  Přeji hezký den

 2. Kolemjdoucí

  Jen pro doplnění hodnoty v dolarech: Bitcoin: May 2013 – 120, May 2015 – 230, May 2016 – 460, May 2017 – 1100. Já bych si přál, aby cena spadla klidně na 4000, protože i tak by to byl téměř 400% nárůst za rok. Rok 2014 byl poznamenán stejnou bublinou z prosince 2013, jako letošní rok 2018 bublinou z prosince 2017. Jako investice je to od roku 2013 pořád nejlepší volba, s bezkonkurenčně nejvyšší návratností.

 3. Kolemjdoucí

  Na youtube je jedno dobré video ukazující bubliny Bitcoinu od jeho vzniku. Vždy to v grafech vypadá jako obrovský růst a pak obrovský pád, ale pořád se hodnota pomalým tempem zvyšuje a časem jsou ty předešlé bubliny jen maličkým výkyvem v pravidelném růstu, do další bubliny. Jako té poslední, v prosinci 2017. Hádám, že za čas zase přijde další. Je to vidět i na tom, že hodnota Bitcoinu dál neklesá, drží se oproti předbublinovým číslům v plusu.

 4. mendrit

  Jediné zajimavé, že Bitconnect má stále tak vysokou hodnotu. kolik lidí ještě věří, že bude někdy i větší a sníží se jim ztráta.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..