Uspěje investiční portfolio z TOP 100 kryptoměn? 7. díl

.

Tento měsíc mám trochu zpoždění. Stav portfolia jsem vyfotil k 20. únoru, protože jsem byl v zemi, kde je internet jen na pár místech. Bylo to pro mě i lepší, nemuset to kolísání sledovat každý den. Celkově se mému portfoliu za poslední měsíc moc nedařilo. Oproti minulému měsíci pokleslo z 67 tisíc dolarů na 40 tisíc dolarů. Aktuální odkaz na portofolio najdete na cryptocompare.

altcoin portfolio v usd

Vyjádřeno v bitcoinech je to pokles z 4.86 BTC na 3.54 BTC. No, byl i hůř:) Pořád je ale v plusu.

altcoin portfolio v btc

Nejlepší coiny minulého měsíce

Stejně jako minulý měsíc je nejlepším coinem stále Verge. I když dost poklesl, stále to na první místo stačí. Následuje Stellar a Lisk, který vystřídal na třetím místě BinanceCoin.

altcoin měsíce únor

Nejhorší coiny minulého měsíce

Mezi nejhoršími coiny je pořád MCAP, kterého ale na první místě vystřídal BitConnect Coin, který spadl z cca 480 dolarů na 4,4 dolarů a moc nevěřím, že se ještě někdy postaví na nohy.

nejhorší altcoin měsíce únor 2018

 


reklama:

Nakupuj a obchoduj kryptoměny na Binance, nejlepší a nejlevnější burze na světě. Ve spolupráci jsme pro tebe připravili speciální slevy a bonus až do 50 USD 😮! Vytvoř si účet přes >>>tento odkaz<<< a získej doživotní slevu na poplatky 😎. Návod, jak jednoduše a levně koupit a obchodovat kryptoměny, najdeš v tomto článku.


 

Nechce se mi ani věřit, že už posedmé dávám tento report, neuvěřitelně to letí. I když šla tento měsíc hodnota portfolia hodně dolů, stále věřím obrovskému potenciálu kryptoměn a těším se na srpen. Kdybych si měl vsadit, tak jsem přesvědčen, že v této investici desetinásobku dosáhnu:)

 burza binance
Rate this post

Podobné články

2 comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..