Nainstalujte si peněženku a získejte bitcoiny zdarma!

Těžení bitcoinů je složité na hardware a pro jednotlivce se příliš nevyplatí. Hledáte-li však cestu, jak vydělat bitcoiny jinou cestou, zde najdete nejlepší stránky, kde získáváte bitcoiny zdarma za kliknutí. Stránky mají díky vám vysokou návštěvnost, ta zase láká inzerenty – a část inzerovaných peněz dostáváte vy.jak vydělat bitcoiny

Nejde ani tak o částky, ty nejsou nijak veliké – ale poznáte, jak se pracuje s peněženkou, jak funguje příjem coinů na vaši adresu. Na druhou stranu – při zvýšení kurzu bitcoinu budou mít i dnešní zlomky bitcoinu cenu zlata…

Pokud jste postupovali podle návodu na stránce Jak začít s bitcoiny, máte nyní nainstalovanou peněženku s příjmovou adresou.

OTESTUJETE SI PENĚŽENKU a uvidíte, jak vám do ní „přitékají“ transakce. Zkontrolujete si v blockchainu platby, při větších částkách už budete vědět, jak na to.

Všechny odkazy jsou osobně testované a pravidelně z nich přicházejí zlomky bitcoinů.

Většina z nich posílá BTC jednou za týden – a to po dosažení určité hranice (withdrawal limit). Nejčastěji 0.1 mBTC, často i méně.

Jak získat bitcoiny zdarma

Freebitco.in 

Nyní nejštědřejší klikací stránka! Kliknutí nejdříve jednou za hodinu, vytočí se výhra od 0.00000160 až do 0.02255 BTC ! Výše výher se průběžně upravuje podle aktuální ceny bitcoinu. Při registraci zadáte svoji příjmovou BTC adresu, heslo a e-mail. Heslo zvolte jakékoliv bezpečné, nemusí být stejně silné, jako do peněženky. 

arrow


bitcoiny zadarmo

Pokud je protispamové okénko (captcha kód) špatně čitelné, je lepší kliknout na "Get another image" pod obrázkem a nechat načíst znovu.

Jestli jste hraví, můžete přes MULTIPLY YOUR BTC přejít na stránku, kde si vsadíte na nízká a vysoká čísla, s volitelnou výší sázky. Moc toho neriskujete a výhry můžou být zajímavé - až 0,02 BTC jednou za hodinu!

Výplaty každou neděli, musíte zaškrtnout okénko Auto-withdraw ENABLED!, BTC přijdou automaticky. Minimální výplata 0.0003 BTC. Ověřeno, výplaty pravidelně každou neděli!

shadow-ornament

BTCClicks

každý den je připraveno 10 - 20 prokliků, díky kterým "nabíhají" bitcoiny zdarma opravdu rychle. Po registraci (přijde vám potvrzovací e-mail) zobrazíte reklamy v záložce Surf Ads, u každého prokliku se zobrazuje čas trvání reklamy. U každé URL adresy se otevře nové okno - po zhlédnutí reklamy vyplníte "captcha", tedy např. jednoduchý početní úkon (10+5 =?) - kliknete na Submit, okno s reklamou zavřete a milibitcoiny se ihned připočítají...

arrow

btc zadarmo

Výplaty po dosažení limitu 0,1 mBTC, jde to opravdu rychle a stav si můžete kontrolovat v modrém poli vedle svého jména. Jednoduše získáváte btc zdarma, výborné na otestování peněženky. OVĚŘENO, časté výplaty!

Pozor - pokud stránku nenavštívíte více jak 45 dní, může vám Btcclicks účet uzavřít a nepřevedené coiny ztratíte. Doporučuji proto buď každý měsíc převést mBTC do peněženky (v menu přes Withdrawals), nebo alespoň jednou měsíčně kliknout na nějakou reklamu.

shadow-ornament

Moon Bitcoin

Ideální pro naprosté začátečníky. Do pole označeného sign in vložíte mailovou adresu, stejnou, pod kterou se registrujete na peněžence Coinpot, na této peněžence budete z MoonBitcoin přijímat bitcoiny. Na stránce začnou automaticky přibývat "satoshi", bez jakékoliv další aktivity, dokonce i při tom, když "shodíte" okno prohlížeče, vypnete počítač atd. Stačí být přihlášen pod svojí adresou peněženky Coinpot.

arrow

zdarma Moon bitcoin

Pro načtení jakéhokoliv množství satoshi stačí kliknout na claim now pod počítadlem, opsat poté kód Captcha (případně při nečitelnosti pomocí šipky vpravo načíst nový kód) a po kliknutí na submit se načtou satoshi do micro peněženky. Zůstatek se automaticky převádí na vaši btc adresu peněženky Coinpot.

Buď se můžete občas podívat na počítadlo a převést satoshi z počitadla do peněženky (vždy nejdříve po 5 minutách), nebo můžete vše nechat běžet úplně automaticky - satoshi stále přibývají... Pravda je, že čím častěji se pomocí kódu zůstatek převede, tím rychleji mince naskakují. Např. po 5 minutách 2-3 satoshi, po 10 minutách 4, po půl hodině 8 atd. I při vypnutém počítači (pokud jste přihlášeni pod vaší adresou) počítadlo stále běží, ale bez klikání stále pomaleji.

shadow-ornament

Litecoin zdarma

Litecoin je jeden z nejrozšířenějších altcoinů a podle mého názoru jej ještě čeká velká budoucnost. Podobně jako MoonBitcoin, kam se stačí přihlásit e-mailovou adresou, kterou jste použili při registraci do peněženky Coinpot a potom jen získávat zdarma bitcoiny, funguje faucet pro "těžení" litecoinu. Pak už stačí jednou za čas kliknout na Claim now a opsat captcha kód - litecoiny se tím přesunou do interní peněženky, odkud se automaticky přeposílají na peněženku Coinpot. Samozřejmě, čím častěji na "claim" kliknete, tím se zvyšuje rychlost připisování volných litecoinů.

arrow

litecoin zdarma

shadow-ornament

Nyní zdarma také Dogecoin!

Další možností je Moon Dogecoin - mince přibývají automaticky, jako u výše uvedeného Moonbitcoin.

Dogecoiny zdarma

shadow-ornament

 

 Simplecoin směnárna

80 comments

 1. freeBitco.in

  u freeBitco.in mi to pise tohle: You need to change your withdrawal BTC address to an external wallet address from the PROFILE page before enabling auto-withdraw a ja nevim co s tim 🙁 celkove se v tom nejak nevyznam 🙁

  • Karel Fillner
   Author

   To není tak složité – v Menu nahoře je složka MORE – a pod ní najdete PROFILE. A tam je hned první modré tlačítko Change withdrawal address – tam je potřeba dát bitcoinovou adresu, na kterou budou chodit automaticky jednou týdně (v pondělí ráno) vyklikané satoshi – minimální množství pro převod do peněženky je 30000 satoshi (0.00030000 BTC). Bitcoinovou adresu – použijte např. příjmovou adresu z mobilní peněženky Coinomi, nebo z hardwarové peněženky Trezor, nebo jinou, kterou používáte…

 2. Cloud mining

  Zdravím, chtěl jsem se zeptat jestli se musí odvádět nějaká daň z free bitcoinů nebo z free cloud miningového serveru kam jsem nic nevložil.

  • Karel Fillner
   Author

   Daně by se měly odvádět z jakéhokoliv příjmu. A pokud je částka získaná z free bitcoinů, nebo odkudkoliv, i když tam nebyl vklad, tak se jedná o příjem, jen si nejsem jistý, jakého druhu (není to trading, obchodování podle paragrafu 10 – Ostatní příjmy), to je spíš otázka na daňaře…

 3. Penezenka

  Zdravím som začátečník a neviem si registrovat penazenku moze nikto poradit prosím v případě niakej postup diki.

 4. Petr

  Zdarec kolegové chtěl bych se zeptat 10.9.2019 sem posílal z Blockchain penize pro aktivaci převodu což bylo cca 0.003BTC z Blockchainu peníze normáně odešli dokonce je tam napsané že platba byla potvrzena a poslal sem to i na spravnou adresu Bitcomine ale na Bitcomine se stale nic neukazuje tak nevím jestli to tak dlouho trvá nebo je někde jinde problém diky za nějaké rady.

 5. Mně se nejvíce osvědčilo BTC investovat dál a zúročovat jej pomocí různých slev a bonusů. A protože rád hraji poker tak to je pro mě i dost zábava. A zatím se mi to vyplatilo. Ale přemýšlím nad přechodem na ETH.

  • kerensky

   Ahoj Ondro pisem na kolene, no zaujal ma tvoj komentar zarabanie BTC pokrom rad sa pridam, napis mi spravu diky

 6. Jan FIala

  Dobrý den,
  asi před třemi lety jsem si zavedl peněženku na Blockchain a koupil si na ni bitkoiny.
  Dnes jsem si na ně vzpomněl ,ale i když mám v emailu číslo peněženky tak jsem zase zapomněl 12-ti slovné heslo k ní.
  Je možné se do ní dostat jinou cestou.

  Děkuji Honza

  • Ondy1994

   Je mi líto ale bez těch 12 slov, jsou bitcoiny defakto ztraceny v síti. Pokud nikdo jiný neodpoví, tak se s těmi bitcoiny můžete pravděpodobně rozloučit.

  • arote

   Peněženka pro BTC je principem veřejný klíč (512bitů), což je součin dvou privátních klíčů (dvou prvočísel 256 bitů * 256bitů) a 12 slov (seed) je ekvivalent, jak jednoznačně vygenerovat oba privátní klíče (pro jednoznačnou rekonstrukci peněženky). Peněženku tedy lze zrekonstruovat právě pomocí privátních klíčů, pokud jste si je vyexportoval a uschoval. Nemáte-li ani seed, ani privátní klíče, ale jen veřejný klíč, pak jeho ochrana je na úrovni jeho faktorizace.

 7. Aginka

  Tak už několikátý den se nemohu dostat (už je to podruhé) do Coinpot. Psala jsem jim tam už před týdnem a stale se nikdo neozval – resetovat heslo nejde. Měl jste někdo podobrý problem?

  • Radim

   Já se tam dnes registroval a už půl dne čekám na confirmační mail. Tak nevím. Třeba je to proto, že Eset zabránil instalaci skriptu pro skryté těžení (předpokládám že to byl skript pro těžení) tak na mě kašlou :-(.

 8. lubakal

  Dobrý den.V peněžence mám zprávu:URGENT:ALERT KEY COMPROMISED,UPGRADE REQUIRED.Nemůže to být důvod,že do peněženky nejdou bitcoiny a nebo,že nemám načtený všechny bloky transakcí,Nevím jestli je to nutný.Odeslat btc funguje.Děkuju za radu.

 9. Dobrý den,
  potřeboval bych zdali někdo ví, případně pan Fillner? (Již jsem 1x psal, ale dotaz se nezobrazil, tak snad to tu nebude 2x)
  Přihlásil jsem se na několik webů pro sběr kryptoměn. Mezi jinými i na Freebitco a Freedoge. Po cca 3 dnech mne tyto weby zablokovaly IP s touto hláškou:
  „Sorry, this IP address has been blocked. If you are using a proxy, VPN or anonymization service, please turn it off before claiming free bitcoins.“
  Nic takového však nevyužívám. Měl jsem na tyto weby uložený na ploše link, a po týdnu jsem náhodně na jeden klikl a zkusil „roll“ a hle, ono to šlo. Nu, ale po dalších dvou dnech, mi Freebitco opět vyhodilo stejnou hlášku a Freedoge dosud OK (další 2dny). Pokoušel jsem se jim psát pře FAQ, neb jinde kontakt nemají, ale bez výsledku. Neví někdo, kde by mohla být chyba? Mám Win10, IE11 a jedu přes providera s jednou IP.
  Děkuji za případnou radu.
  Laďa

  • Laďa,
   tak jen pro zajímavost – Freedoge mi doposud normálně běží a Freebitco jsem teď opět rozjel. Přitom nic nezapínám, nevypínám, prostě nic neměním…No holt 2 dny bez „kliků“… :o(

 10. fero

  Dobrý deň,
  skúšal som registrovať adresy na stránkach Moon (Moon Bitcoin, Moon Litecoin, Moon Dodgecoin). Na všetkých troch stránkach mi po zadaní adries peňaženiek a opísaní Captcha vypíše: „The email or dogecoin address you specified is not registered with CoinPot.
  We use CoinPot for all faucet payouts – please register a new account first“ Aj som si vytvoril na CoinPot účet a pri zadaní CoinPot peňaženky mi ukazuje to isté The email or dogecoin address you specified is not registered with CoinPot.
  We use CoinPot for all faucet payouts – please register a new account first“

  PS: dokonca cez mozillu mi ani nezobrazí captcha.
  Viete mi niekto poradiť?
  Ďakujem

  • MilanS

   Mám stejný problém, na CoinPot jsem se zaregistroval, potvrdil jsem mail, jenže to chce ještě ověřit mou adresu peněženky. Jsou tam 2 možnosti, buďto poslat nějaké BTC na CoinPot, to se mi moc nechce, navíc tam ještě nic nemám, nebo poslat z mé peněženky potvrzovací zprávu, ale v peněžence žádná taková možnost není.

 11. Andrea Prahl

  Nemohu se dostat již 3 den do Coinpot – psala jsem tam, ale neodpověděli, žádala jsem o nové heslo, ale take nefunguje. Stále mi to píše, že je špatná e-mailová adresa, ale je správná. Netušíte co s tím?

  • sonovec

   A si si istá, že email adresa je správna ? Možno je zle heslo. Pozri si v tvojom emaily (schránke) či tam máš potvrdzovací mail od coinpot , ked si sa registrovala prvý krát. Poprípade či tam vobec máš niečo od coinpot. Ak nie , je možné že na coinpot si registrovaná pod inou email adresou. Ak ti na mail chodi niečo od coinpot tak potom máš email adresu správnu a možno píšeš zlé prihlasovacie heslo.

 12. Peter

  Dobry den , Chcel by som sa spytat ohledne vyberu financnych prostriedkov z Coinbase na overeny ucet banky v CR, Moze nastat zamietnutie zo strany banky ? pretoze som sa docital ze „najfriendly“ banka je asi FIO banka a vybery z coinbase by mala akceptovat, ma s touto problematikou niekto skusenosti ? (doporucit bannku v CR pretoze trebars Raiffka neakceptuje tieto transfery) Dakujem !

 13. Dusan

  Dobrý deň

  Chcem sa.spýtať na BTCClik
  Ako je to snimi teraz? Naozaj vyplacaju?
  Prodem.mi to az príliš dobre nato aby to bola pravda! Dakujem

 14. Martin

  Zdravím u všech moon faucetu nemůžu vybírat a píše mi to tohle:
  Kvůli vysokým úrovním podvodů již neumožňujeme nároky na adresy IP VPN / Proxy / TOR
  Jde s tím něco dělat nebo mam prostě smůlu kvůli internetu co je v baráku??

 15. Alex

  Tak mi přijde, že dostatek se na limit, kdy mi to umožní převod bude trvat týdny. Všude jsou dost velké limity pro transakce 0.0001BTC. To abych klikal týden, než si vyzkouším převody mezi účty/peněženkou.
  Je to tak, nebo se pletu? minimálně u moon bit coinu je taky limit u té micro wallet u coinpotu a automaticky se nic podle mě převést nedá, protože tam není kde zadat adresu, kromě ručního vyplnění při výběru.

  Díky za případnou radu, co dělám blbě.

  • Karel Fillner
   Author

   Je to tak, že se zvyšující se cenou bitcoinu je stále těžší dosáhnout na limit pro převod, můžou to být i týdny – většina „klikaček“ ale časem upravuje obtížnost a limit pro výběr právě s ohledem na cenu BTC – také se musí snažit, aby u nich lidé zůstávali…

 16. Roman

  Přátelé prosím o radu
  donedávna jsem pouříval CoinPot pro těžbu bitkoinů a byl jsem přihlášen pod svou peněženkou
  posléze jsem přešel na portál CoinPot kde jsem přihlášen emailem a těžím dál a mám stalý přehled
  ale staré natěžené bitcoiny se nenačetly ikdyž by podle sdělení měly
  tak nevím umí někdo poradit
  Díky

 17. Pavel

  Hlasim opetovneproblemy s minebit.co.in. Mam tam jiz temer dva mesice pozadavek na vyplatu, ale zatim stale nic nedorazilo. Vyplatili nekomu z vas v posleni dobe?

 18. Milda

  Snazil jsem se v BTCClicks a opravdu se načítají poměrně rychle. Jakmile jsem dosahnul O,1BTC a zadal vybrta, zobrazilo se mi, Ucet zrušen z důvodu více účtů, coz je nesmysl. Máte někdo stejnou zkusenost? Díky Milda

 19. Martin

  Zdravím, jsem buď úplný začátečník, nebo úplný blb a nebo obojí 😀
  Ale Moon Bitcoin funguje jen s peněženkou CoinPot?
  Zrovna jsem si udělal peněženku u Electrum a teď tohle…
  Jaký je postup? Musím si založit peněženku CoinPot?
  Díky.

  • brabyl

   Dobry den, penezenka CoinPot pouze zdruzuje faucety. Je zalozena automaticky pri prihlaseni ke zminenemu faucetu. Az dosahnete na platebni minimum, muzete si castku preposlat do vlastni kapsy ( treba Electrum).

   Do penezenky CoinPot, se prihlasujete stejnymi udji , jako do faucetu .

  • Julius

   Na všetkých MOON stránkach je pravidlo, že prevedú nazbieranú sumu automaticky v nedeľu na zadaný účet ak si dosiahol minimum na automatický prevod:
   ♦BITCOIN THRESHOLD = 0.00025 btc = 25,000 satoshi
   ♦DOGECOIN THRESHOLD = 100 dogecoin
   ♦LITECOIN THRESHOLD = 0.005 litecoin = 500,000 litoshi

   Tu je originálny text na CoinPot:
   Simple and anonymous account based on a single wallet address
   Completely FREE, and no registration or sign-in is required
   Your coins are accumulated against the wallet address as shown on this page
   Each week (on Saturday/Sunday) we pay out the total balance via the blockchain direct to the address
   There is NO FEE charged for these weekly payouts!
   Your balance must have reached the minimum threshold at the time the payment run starts…
   BITCOIN THRESHOLD = 0.00025 btc = 25,000 satoshi
   DOGECOIN THRESHOLD = 100 dogecoin
   LITECOIN THRESHOLD = 0.005 litecoin = 500,000 litoshi
   However, if you don’t reach the threshold then your balance will carry over to the following week

 20. igor

  dobry deň. Ked vytazim nejake btc vyskoci tabulka z OR kodom a platbou pre banikou. to treba zaplatit ??? a potom sa pripišu BTC??

 21. Ján Hajduk

  Chcem sa spýtať ako je to s bitcoin-cloud.eu.Píše že vypláca v nedelu a nič mi nevyplatili.Podobne je to s Startminer.Platba je stále čakajuca.Ak niečo viete,tak mi skuste odpopv edať.Ďakujem

 22. Hory92

  Dobrý den, zkoušel jsem freebitcoin a moon bitcoin… a do ted mi nepřišli výplat a to už to dělám přes měsíc. co s tím?

  • blanka

   po dosažení častky pro převod mi zablokovali účet pro špatnou IP adresu ,pak mi poslali mail ať jim dám šanci a neukončuji účast ,ale opět jsem zablokovaná….tak ať si trhnou nohou

 23. Milda

  Dobrý den,

  pane Fillner, byly by další ověřené klikací stránky?
  Zdá se, že se snimi roztrhl pytel a některé nebízejí dokonce za pár hodin Xznásobení vkladu, je to vubec reálné? Spíše bych očekával opětovně jakýkoli Scam.
  Díky moc,

 24. Tomáš

  Hlásím problém s minebit.co.in. Minulý týden ve čtvrtek 2.3. jsem zadal požadavek na výběr. Ten měl proběhnout v sobotu/neděli, ale neproběhl. Požadavek na výběr tam stále visí, do peněženky mi nic nepřišlo.

  • Karel Fillner
   Author

   Dobrý den, minebit.co.in má aktuálně platby zpožděné, ale vyplácí. Není to teď každý víkend, ale třeba jednou za 3 týdny – ten důvod je razantní zvýšení poplatků za transakce v bitcoinové síti, zvlášť těch, které jsou složené z více malých transakcí (klikačky). Proto se minebit (a nejen ten, ale i některé další podobně zaměřené stránky) zřejmě rozhodl sloučit více plateb do jedné a neposílá naklikané coiny každý týden. Jinak vše funguje.

     • Karel Fillner
      Author

      Snad to teď bude lepší – zcela jistě to mělo souvislost se zvýšenými poplatky u transakcí s mnoha vstupy, je znát, že faucety posílají peníze ihned jako reakci na snížení poplatků o tomto víkendu (není to pravidlem, ale opravdu se vyplatí posílat BTC spíš o víkendech)

      • Jen pro zajímavost, jestli opravdu dávají 20 satoshi za 20 minut, tak získání 10.000 satoshi pro první výplatu zabere… moře času a klikání. Opravdu celé dny trávíte tímto klikáním pro tisíciny bitcoinu? Nebo už vám sypou refferalové?

       • Karel Fillner
        Author

        Jednak je to spíš 200 statoshi za 20 minut + různé bonusy.. Pak je tu uvedeno množství stránek, kde může každý dostat ještě daleko víc. A co je nejdůležitější – hned v úvodu stránky je zmíněno, že z klikaček nikdo nezbohatne – jde o to si „naklikat“ nějaké Satoshi a nechat si je poslat do peněženky (instalované podle návodu) – jinými slovy, na vyzkoušení. Já jsem to ve svých prvopočátcích také zkoušel, na pochopení následného odeslání transakce, respektive jejího přijetí v peněžence to není úplně od věci. Celé dny teď trávím rozhodně jinak a nikomu bych ani neradil, aby trávil drahocenné hodiny u klikaček… 🙂 Jo – a refferalové sypou, díky za optání, většinou to vyjde týdně aspoň na jedno kafe, to taky potěší 🙂

 25. Květa

  Dobry den jde vybírat stoho xapo i bez toho aniž bych si kupovala tu kartu ?? Napište mi na email děkuji.

 26. xy oprava

  Já dávám bitcoiny do papírové peněženky. Jedna adresa-jeden bitcoin + drobné na převod.Vygeneruju si klíče, verejny a privatní, vytisknu, oskenuju a obraz jpg ulozim na flashku, ktera ma zasifrovaný oddíl VeraCryptem a je to. Flashky mam čtyři + Mega cloud.

 27. xy

  Já dávám bitcoiny do papírové peněženky. Jedna adresa-jeden bitcoin + drobné na převod.Vygeneruju si klíče, soukromy a privatní, vytisknu, oskenuju a obraz jpg ulozim na flashku, ktera ma zasifrovaný oddíl VeraCryptem a je to. Flashky mam čtyři + Mega cloud.

 28. Michal

  Zdravím, chtěl bych se zeptat když si udělám dogecoin peněženku a naklikam si do ní bitcoiny tak jdou poslat na xapo ?? Předem díky

  • Karel Fillner
   Author

   Nevím, jak to má XAPO s Dogecoiny, v každém případě ale platí, že do Dogecoin peněženky bitcoiny nenaklikáte… Bitcoin má svoje peněženky, Dogecoin zase svoje, i formát adresy je úplně jiný.

 29. Petr

  Dobrý den, stalo se mi to ze jsem misto claim po 5 min se najednou objevilo -2147483648 staoshi, jsem uplný začátečník tak to nechápu, prosím o vysvětlení nebo radu mnohokrat dekuji

 30. Vašek

  U všech „clickerů“ se nabízí možnost jakésy Xapo peněženky. Jak to s ní funguje? Je to spolehlivé místo pro mé bitcoiny?

  • XAPO peněženka (a účet) je americký projekt, který se prezentuje jako nejbezpečnější úschova bitcoinů – sám jsem je nezkoušel, věřím tomu, že mají bezpečnost určitě na vysoké úrovni – je to však stále služba „třetí strany“. Tedy – privátní klíč (a tím i faktické vlastnictví a držení bitcoinů) nemáte vy, ale právě třetí strana… Ovšem pro někoho, kdo může mít problém se zabezpečením vlastního počítače, je to možná skoro jedno. V každém případě, pokud jde o pár drobných z „klikaček“, kde dokonce XAPO nabízí zdvojnásobení vyklikaných satoshi, tam bych s používáním XAPO peněženky určitě neměl problém. V případě ukládání větších částek bych však volil řešení, jako je např. bitcoin Trezor – viz recenze: https://btctip.cz/bitcoin-trezor-recenze . Tam je privátní klíč bezpečně uložený v externím zařízení bez možnosti neoprávněného přečtení.

   • Tim

    Jen dodám, že XAPO zavedlo poplatek za každou transakci, a to 27500 Satoshi. Přímo na XAPO je psáno, že poplatek odečítají automaticky a pokud je převáděná částka menší, nechají si ji celou. XAPO je dobrý projekt, ale je třeba ho užívat s rozumem.

 31. Mato

  Zdravím. V peňaženke Electrum mi ukazovalo zostatok cca 0.004… ale prevod ma pustilo iba 0.002… Z peňaženky mi následna odišlo 0.004 ale prijalo 0.002. Viete mi to vysvetliť. Díííík

  • Nevím, proč vám to nechtělo pustit víc, než 0.002 BTC (možná máte nastavený příliš vysoký poplatek). Nicméně – to, že vám odešlo ven 0.004 a zpět se vrátilo 0.002 je v pořádku. Každá transakce totiž probíhá tak, že neodchází pouze částka zadaná pro převod (zaplacení), ale „odejdeou“ všechny bitcoiny – a zbytek se vrací zpět do peněženky. Máte-li tedy např. 1 BTC a chcete někomu zaplatit 0.4 BTC, z adresy „odejde“ vše, příjemce dostane vašich 0.4 BTC a vám se do pěněženky vrátí 0.6 BTC (samozřejmě, mínus nějaký poplatek…). Ve skutečnosti je to o něco složitější, bitcoiny totiž nikam „necestují“, jen se v blockchainu zaznamenává informace o tom, kdo má k jakému množství přístup a „dispoziční právo“, ale to by bylo na delší povídání…

 32. Linda

  K MoonBitcoin – jsem tedy úplný začátečník, a vcelku úplně nechápu ten mechanismus – přihlásila jsem se, všechno funguje, došla jsem až k částce převyšující 5500 satoshi, ale moc nechápu, kam se to převádí. Do mojí peněženky nebo je to peněženka pouze na stránkách MB a tam se pouze s prostředky obchoduje? Jsem z toho poněkud zmatená.

  • K MoonBitcoin se přihlašujete svojí bitcoinovou adresou – a na tuto adresu vám jsou automaticky každý víkend převáděny satoshi, které se vám na MB během uplynulého týdne připsaly. Jakmile je to víc, než 5500 Satoshi, automaticky (buď v sobotu, nebo v neděli) odcházejí do vaší peněženky. Nic víc k tomu není potřeba. A stejně to má většina podobných stránek – Freebitcoin, Bitcoin Zebra atd.

 33. Podrobnější odpověď máte v e-mailu. Jinak – je to prosté, na začátku jsou výhry vždy největší, 150 Satoshi je potom nejčastější výsledek, i když se docela často daří vyhrát i 500, nebo 1000 Satoshi. Na bonus bych se úplně nespoléhal.

 34. Jirka

  Dobrý den,
  měl bych dotaz, jestli mi můžete poradit. Zkusil jsem podle téhle stránky kolo štěstí SPIN and WIN, dva dny to bylo dobré, vyhrál jsem kolem 20000 sat. Třetí den vytočím vždy výhru, ale při potvrzení to chce znovu adresu, znovu točit a výhra, která se nakonec připíše je vždy jen 150.
  Nevíte, v čem je problém?

  Děkuji

 35. D.

  Moon Bitcoin- tak jsem to zkusil, a vskutku jsem si neco naklikal, akorat
  mi pripsali-poslali jen, rekl bych dokonce presne, JEDNU DESETINU !

  • MoonBitcoin by měl být naprosto v pořádku, zaregistroval jsem se do něj před několika měsíci a každý týden chodí pravidelně výplata, v té výši, v jaké je na webu. Nemohl jste si splést desetinnou čárku? Některé faucety (např. btcclicks.com) umožňují zvolit mezi zobrazováním BTC a mBTC (menší jednotka). I prostý přepočet Satoshi na mBTC, nebo BTC může splést…

  • Martin Sedláček

   Moon (BTC, LTC i XDG) dělám minimálně poslední dva roky (přesně od 29.9.2014). Za tu dobu se nestalo, aby byly byť jen jednou problémy s výplatou. Takže je pro mne mimořádně s podivem o čem to zde mluvíte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Send this to a friend