top 100 altcoins

Uspěje investiční portfolio z TOP 100 kryptoměn? 6. díl

.

Zavázal jsem se reportovat stav portfolia 1x měsíčně, vždy k 15. dni v měsíci. Vyfotil jsem tedy v polovině ledna stav portfolia a hned následující den bylo vše jinak. Vše v kryptosvětě se mění tak rychle:) Aktuální stav portfolia si můžete ověřit zde, na cryptocompare.

Musím ale říct, že jsem s portfoliem spokojený. Můj cíl, mít více BTC i USD po skončení tohoto experimentu, by mohl vyjít. Nechci ale předbíhat, jsem přesně v polovině, mám za sebou prvních 6 měsíců. Podívejte se na první článek z této série.

Z počáteční investice 12 tisíc dolarů je k 15.1.2018 již 67 tisíc dolarů. Zhodnocení 452%. Mým cílem je udělat 10ti-násobek, tak uvidíme.

top 100 portfolio stav leden 2018

Radost mám i z vyjádření portfolia v BTC. Toto je první měsíc, kdy mám více bitcoinů, než jsem investoval. Z investovaných 3 BTC je nyní 4.86 BTC. Snad to vydrží a bude jen lépe:)

portfolio zhodnocení

Nejlepší coiny minulého měsíce

Verge se minulý měsíc utrhnul ze řetězu a přinesl velmi pěkné zhodnocení původní investice. Z investovaných 123 dolarů je jich naráz 9 tisíc. Ani Stellar a Binance coin se nemusí stydět.

 


reklama:

Nakupuj a obchoduj kryptoměny na Binance, nejlepší a nejlevnější burze na světě. Ve spolupráci jsme pro tebe připravili speciální slevy a bonus až do 50 USD 😮! Vytvoř si účet přes >>>tento odkaz<<< a získej doživotní slevu na poplatky 😎. Návod, jak jednoduše a levně koupit a obchodovat kryptoměny, najdeš v tomto článku.


 

nejvýnosnější altcoiny

Nejhorší coiny minulého měsíce

Nejhoršími coiny minulého měsíce byly MCAP, ROUND a Lykke. Když to ale porovnám s minulým hodnocením, tak ta nejhorší zhodnocení jsou méně v záporu, než byla. Ale žádná výhra to pořád není

propad na altcoinech

Portfolio mi ale jako celek dělá radost. Krom toho, že mě baví to sledovat, tak je jako investice i v zajímavém profitu. Díky za přečtení a těším se na příště 🙂

 burza binance
2/5 - (1 vote)

Podobné články

4 comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..