kurz bitcoinu analýza

Kurz bitcoinu – analýza. Nuda, nezájem, trhy bez pohybu

Na trhu s bitcoiny převládá nezájem

Končí nám lehce optimistický týden, ve kterém se částečně redukovaly ztráty z týdnu předcházejícího, přesto ne úplně tak, jak bychom si přáli. Celkový výnos mohl dosáhnout až 8 USD na 1 BTC. Jinak se nic zásadního na trhu nedělo. Došlo tedy k proražení supertrendovky, ale velká raketa nenastala. Okamžik byl spíš provázen mírně zvýšenými objemy, kurz bitcoinu ale jen ztěžka překonával hranici 230 dolarů. Z toho je vidět, že i nadále na trzích vládne nezájem o obchodování s bitcoiny. Větší množství nabídek v hloubce trhu je nutné připisovat spíš spekulantům, kteří se snaží zachytit jakýkoliv náhodný dump a vydělávat na korekcích. To, že jich je hodně, dává naději, že takových nahodilých dumpů bude spíš ubývat.


kurz bitcoinu červen 2015

Velký růst ceny nečekejte, nad 240 USD prodejte

Dnešní graf ukazuje mírně aktualizovaný trojúhelník. Ačkoliv minulý týden tento trojúhelník vymezovala supertrendovka, nyní se po jejím překonáním ukazuje, že to není jediná trendová linie v okolí. A s tím je třeba počítat. Lze tedy očekávat, že cena nejspíš vyšplhá někam k 232 USD a bude mít snahu prorazit aktuální minitrendovku a korigovat zpět do oblasti 225-230. Je zde samozřejmě i prostor pro nějakou „raketu“, pokud by však něco takového nastalo, byla by to vhodná příležitost k prodeji (třeba na úrovni 240 USD), rozhodně ne k nákupu. Korekce bude následovat v každém případě, ať již by měla svrchu kopírovat překonanou supertrendovku, nebo svrchní stranu načrtnutého trojúhelníku.

Bitcoinové swapy na Bitfinexu poklesly zpět na květnovou úroveň a drží se kolem 23 tisíc BTC. Úroková sazba klesla na 0.0223 % denně. Naproti tomu USD swapy posílily z 26mil USD na 28.5mil USD, úroková sazba ovšem klesla na 0.0675 %.

Hloubka trhu na Bitfinexu dává o polovinu vyšší převahu kupujícím oproti prodávajícím. Na Bitstampu jsou síly vyrovnány.

Doporučení: Držet, při náhlých pohybech nahoru je možné prodávat pokud cena vystoupí nad 240 USD.

Disclaimer: Tyto články nelze považovat za investiční poradenství a stále platí rada, abyste se do spekulací na btc burzách pouštěli jen s prostředky, které můžete postrádat. Vysoký zisk s sebou nese i výrazné riziko ztráty a na trzích s kryptoměnami to platí dvojnásobně.

foto: CC Flickr, Aaron Jacobs

 burza binance
5/5 - (2 votes)

 


reklama:

Nakupuj a obchoduj kryptoměny na Binance, nejlepší a nejlevnější burze na světě. Ve spolupráci jsme pro tebe připravili speciální slevy a bonus až do 50 USD 😮! Vytvoř si účet přes >>>tento odkaz<<< a získej doživotní slevu na poplatky 😎. Návod, jak jednoduše a levně koupit a obchodovat kryptoměny, najdeš v tomto článku.


 

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..