POZVÁNKA: Konference Bitcoin do firem (30.4. – PRAHA)

V poslední době stále častěji firmy nakupují bitcoin jako svůj rezervní kapitál. Tuto možnost již využila Tesla, MicroStrategy, Square a další, které si můžete prohlédnout na seznamu. Při zvýšené inflaci, jakou v poslední době pozorujeme, není čas právě i na vaši firmu, aby jste taky vložili část rezerv do bitcoinu? Na tyto i další otázky si můžete odpovědět na konferenci zaměřené pro firmy: https://www.bitcoindofirem.cz/.

Přednášející – Program

Můžete se těšit na ty nejznámějšími osobnostmi Bitcoinové scény. Proč je Bitcoin ta nejlepší ochrana proti inflaci vám vysvětlí Josef Tětek. Co naopak může ohrozit bitcoin a jak moc je to možné si poslechnete od JosefaDušana Matušky a Alexe Pilaře. S daněmi a účtováním bitcoinu vám pomůže přednáška, kterou vám přednese právník Michal Hanych se zaměřením na krypto ze společnosti SimpleTax. Rádi by jste věděli jaký má postoj k bitcoinu Česká národní banka? Poslechněte si názor regulátora ČNB od Oldřicha Dědka člena bankovní rady ČNB. Výklad práva se zaměřením na bitcoin vám přednese advokát Radim Kozub z Blockchain Legal. Dušan Matouška vám prakticky poradí krok za krokem jak koupit a bezpečně držet bitcoin. Ještě jsete se nerozhodli kolik procent rezerv vložit do bitcoinu? S touto otázkou vám pomůže Kicom a Lukáš Kovanda – hlavní ekonom Trinity Bank.

 burza binance

 


reklama:

Nakupuj a obchoduj kryptoměny na Binance, nejlepší a nejlevnější burze na světě. Ve spolupráci jsme pro tebe připravili speciální slevy a bonus až do 50 USD 😮! Vytvoř si účet přes >>>tento odkaz<<< a získej doživotní slevu na poplatky 😎. Návod, jak jednoduše a levně koupit a obchodovat kryptoměny, najdeš v tomto článku.


 

Vstupenky

Jste progresivní firma nebo začínající podnikatel? Slyšeli jste už o bitcoinu, nebo naopak víte málo a chtěli byste se dozvědět více. Tak přijďte na konferenci a zjistěte více. Můžete se dozvědět jak správně koupit, držet, zaúčtovat a danit bitcoin. Využijte slevový kód: roman10 pro slevu 200 kč na všechny vstupenky. V případě že nemáte možnost se dostat do Prahy můžete využít i online stream. Vstupenku můžete koupit na webu konference: bitcoindofirem.cz.

5/5 - (2 votes)
Anon
 Simplecoin směnárna

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..