bitcoin conference prague 2016

Do Prahy míří již druhý ročník Bitcoin Conference Prague

.

19.května 2016 se bude v Praze konat již druhá konference zaměřená na bitcoin a blockchainové technologie, Bitcoin Conference Prague 2016. Na jednom místě se zde sejdou vývojáři blockchainových technologií a ti, kteří jejich produkty uplatňují v praxi: finančníci, bankéři a podnikatelé v oblasti digitálních měn.

Bitcoin Conference Prague 2016

Konference, rozdělená do dvou hlavních tématických bloků, si klade za cíl seznámit odbornou veřejnost a bitcoinovou komunitu s nejžhavějšími novinkami v oboru a ukázat příležitosti všem, kteří mají zájem o praktické uplatnění inovativních technologií digitálních měn. Akce je pokračováním úspěšné série konferencí, jejíž součástí bylo loňská Bitcoin Conference Prague 2015 v Kongresovém centru Praha.

Bitcoin Conference Prague nabídne také výstavní plochu, kde se můžete seznámit s lídry trhu, kteří budou prezentovat své nejnovější produkty a služby.

Účastníci konference budou přednášet o těchto hlavních tématech:

  • Bitcoin v r. 2016 – co očekávat a čeho se obávat
  • Blockchain – vyhlídky do budoucnosti
  • Bezpečnost v oblasti kryptoměn – mýtus, nebo dosažitelná realita?
  • Investice – kde vás může potkat štěstí
  • Legislativa a regulace – mezinárodní zkušenosti
  • Bitcoin a gambling

Hosté konference se kromě jiného naučí chránit své osobní údaje a jak se nestat obětí počítačové trestné činnosti, důležitou součástí konference budou také otázky spojené s regulacemi a zákonnými požadavky, týkající se blockchainu a digitálních měn.

Blockchain jako hlavní téma

Blockchain jako řetězec bloků v bitcoinové síti umožňuje bezpečné a rychlé potvrzování transakcí. Kromě finančních převodů však může ukládat a přenášet  různé typy  dat. Tím se otevírá prostor pro využití v mnoha oborech, nejen v oblasti IT. Blockchainové technologie mohou např. usnadnit získání certifikátů ve státních agenturách a zprůhlednit daňový systém: každý daňový poplatník může vidět, jak jsou utráceny jeho peníze.

Tyto technologie se již používají v praxi, nastupujícím trendem je využití v oblasti Internet of Things. První výsledky budou prezentovány právě ve výstavní zóně konference.

Blockchain & Bitcoin Conference Prague je zajímavou událostí nejen pro IT specialisty, finančníky a investory. Organizátor – výstavní společnost Smile-Expo – na této akci s radostí přivítá všechny zájemce o vývoj nových technologií, které budou za pár let stejně populární, jako je dnes Internet, chytré telefony a mobilní aplikace.

Blockchain & Bitcoin Conference Prague – 19.května 2016, Praha.

Zde můžete koupit vstupenku  na konferenci.

Více informací najdete na webové stránce bitcoinconf.eu

 Simplecoin směnárna

Podobné články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..