bitcoin conference prague 2016

Do Prahy míří již druhý ročník Bitcoin Conference Prague

.

19.května 2016 se bude v Praze konat již druhá konference zaměřená na bitcoin a blockchainové technologie, Bitcoin Conference Prague 2016. Na jednom místě se zde sejdou vývojáři blockchainových technologií a ti, kteří jejich produkty uplatňují v praxi: finančníci, bankéři a podnikatelé v oblasti digitálních měn.

Bitcoin Conference Prague 2016

Konference, rozdělená do dvou hlavních tématických bloků, si klade za cíl seznámit odbornou veřejnost a bitcoinovou komunitu s nejžhavějšími novinkami v oboru a ukázat příležitosti všem, kteří mají zájem o praktické uplatnění inovativních technologií digitálních měn. Akce je pokračováním úspěšné série konferencí, jejíž součástí bylo loňská Bitcoin Conference Prague 2015 v Kongresovém centru Praha.

Bitcoin Conference Prague nabídne také výstavní plochu, kde se můžete seznámit s lídry trhu, kteří budou prezentovat své nejnovější produkty a služby.

Účastníci konference budou přednášet o těchto hlavních tématech:

  • Bitcoin v r. 2016 – co očekávat a čeho se obávat
  • Blockchain – vyhlídky do budoucnosti
  • Bezpečnost v oblasti kryptoměn – mýtus, nebo dosažitelná realita?
  • Investice – kde vás může potkat štěstí
  • Legislativa a regulace – mezinárodní zkušenosti
  • Bitcoin a gambling

Hosté konference se kromě jiného naučí chránit své osobní údaje a jak se nestat obětí počítačové trestné činnosti, důležitou součástí konference budou také otázky spojené s regulacemi a zákonnými požadavky, týkající se blockchainu a digitálních měn.

Blockchain jako hlavní téma

Blockchain jako řetězec bloků v bitcoinové síti umožňuje bezpečné a rychlé potvrzování transakcí. Kromě finančních převodů však může ukládat a přenášet  různé typy  dat. Tím se otevírá prostor pro využití v mnoha oborech, nejen v oblasti IT. Blockchainové technologie mohou např. usnadnit získání certifikátů ve státních agenturách a zprůhlednit daňový systém: každý daňový poplatník může vidět, jak jsou utráceny jeho peníze.

Tyto technologie se již používají v praxi, nastupujícím trendem je využití v oblasti Internet of Things. První výsledky budou prezentovány právě ve výstavní zóně konference.

Blockchain & Bitcoin Conference Prague je zajímavou událostí nejen pro IT specialisty, finančníky a investory. Organizátor – výstavní společnost Smile-Expo – na této akci s radostí přivítá všechny zájemce o vývoj nových technologií, které budou za pár let stejně populární, jako je dnes Internet, chytré telefony a mobilní aplikace.

Blockchain & Bitcoin Conference Prague – 19.května 2016, Praha.

Zde můžete koupit vstupenku  na konferenci.

Více informací najdete na webové stránce bitcoinconf.eu

 bitcoin burza coinmate

Karel Fillner

O bitcoiny se zajímám od r. 2012. Nejdřív jsem se zabýval jen tradingem, denním obchodováním na bitcoinovém trhu - teď však objevuji více možnosti spojených s rozvojem kryptoměn. Organizuji veřejné prezentace, přednášky a školení o bitcoinu, poskytuji konzultace, píšu tento blog - a baví mě to čím dál víc 🙂
Donate - bitcoin tips: 14MLqx6LeKZkxPSaKPxyekM4Nh77P1CiQ1
Karel Fillner
 Simplecoin směnárna

Podobné články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..