Andreas Antonopoulos Prague

Bitcoinový guru Andreas Antonopoulos přijíždí do Prahy

.

Jak jsem si psal s legendou

To si tak sedíte v hokejové šatně po vyhraném zápase okresního přeboru, popíjíte iontový nápoj a pročítáte svůj Twitter, aby vám neunikly žádné sportovní novinky… Když najednou – cožeee? Jarda Jágr jede na pár dní do Evropy a byl by ochotný přijít klidně i na klubové posezení? No nepozvali byste ho okamžitě mezi své spoluhráče, abyste si mohli potřást ruku s legendou?

Ne, stop, takhle ne, hokej opravdu neumím. Stejný pocit jsem ale měl při pročítání Twitteru u kávy v Paralelní Polis, když jsem v únoru objevil tweet Andrease Antonopouluse, jedné z nejznámějších person bitcoinového světa a ikony bitcoinové komunity.

andreas antonopoulos tweet prague

A tak jsem nemohl zareagovat jinak, než okamžitým pozváním:

andreas antonopoulos v praze

Železo se musí kout, dokud je horké. Bitcoinové meetupy v Paralelní Polis probíhají pravidelně víc než rok a kromě toho, že zde přednáší experti a nadšenci z tuzemské komunity, podaří se občas pozvat i zajímavé hosty ze světa. Většinou však formou povídání po Skypu, promítaného na plátně, tedy dálkového telemostu. Podaří se dostat do Institutu kryptoanarchie bitcoinovou popstar osobně? Z následující odpovědi vám už musí být jasné, že je vše na dobré cestě 🙂

Andreas Antonopoulos twitter

 


reklama:

Nakupuj a obchoduj kryptoměny na Binance, nejlepší a nejlevnější burze na světě. Ve spolupráci jsme pro tebe připravili speciální slevy a bonus až do 50 USD 😮! Vytvoř si účet přes >>>tento odkaz<<< a získej doživotní slevu na poplatky 😎. Návod, jak jednoduše a levně koupit a obchodovat kryptoměny, najdeš v tomto článku.


 

Po několika dnech jednání o harmonogramu Andreasovy cesty po Evropě, domluvení programu a podmínek účasti na společném setkání v Praze je dnes již jasno.

Andreas Antonopoulos bude hostem bitconového meetupu v Paralelní Polis 22.3.2016 od 18 hodin, pozvánku na akci najdete na Facebooku, lístky si můžete za bitcoiny koupit na této webové stránce. Držitelé bitcoinové NFC karty PP mají navíc speciální slevu. Pokud si navíc koupíte vstupenku do půlnoci 18.3.2016, můžete být vylosovaným výhercem knihy Mastering Bitcoin s Andreasovým podpisem.

andreas antonopoulos mastering bitcoin kniha

Kdo je Andreas Antonopoulos?

Andreas Antonopoulos je podnikatel ve světě inovativních technologií, konzultant mnoha bitcoinových startupů, programátor, pedagog, spisovatel a skvělý řečník. Jasnou a srozumitelnou formou dokáže vysvětlit složitou problematiku digitálních měn nejen na pódiích světových konferencí, ale třeba i na půdě kanadského Senátu.

Andreas je také pravidelným hostem populárního podcastu Let´s Talk Bitcoin a chcete-li si udělat představu o tom, co můžete na speciálním bitcoinovém meetupu zažít, podívejte se třeba na záznam z jeho přednášky na konferenci WIRED Money 2015.

 burza binance

Chcete se potkat s jedním z rytířů Jedi bitcoinové Galaxie? Kupte si vstupenku a navštivte Institut kryptoanarchie Paralelní Polis, podobná příležitost tady ještě nebyla!

PS: Special thanks Martinovi Šípovi, novému řediteli Paralelní Polis za domluvení všech detailů s AA.

foto: softwareengineeringdaily.com

 

Rate this post
Karel Fillner

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..