Nainstalujte si peněženku a získejte bitcoiny zdarma!

Těžení bitcoinů je složité na hardware a pro jednotlivce se příliš nevyplatí. Hledáte-li však cestu, jak vydělat bitcoiny jinou cestou, zde najdete nejlepší stránky, kde získáváte bitcoiny zdarma za kliknutí. Stránky mají díky vám vysokou návštěvnost, ta láká inzerenty – a část inzerovaných peněz dostáváte vy.jak vydělat bitcoiny

Nejde ani tak o částky, ty nejsou nijak veliké – ale poznáte, jak se pracuje s peněženkou, jak funguje příjem coinů na vaši adresu. Na druhou stranu – při zvýšení kurzu bitcoinu budou mít i dnešní zlomky bitcoinu cenu zlata…

Pokud jste postupovali podle návodu na stránce Jak začít s bitcoiny, máte nyní nainstalovanou peněženku s příjmovou adresou.

OTESTUJETE SI PENĚŽENKU a uvidíte, jak vám do ní „přitékají“ transakce. Zkontrolujete si v blockchainu platby, při větších částkách už budete vědět, jak na to.

Všechny odkazy jsou osobně testované a pravidelně z nich přicházejí zlomky bitcoinů.

Většina z nich posílá BTC jednou za týden – a to po dosažení určité hranice (withdrawal limit). Nejčastěji 0.1 mBTC, často i méně.

Jak získat bitcoiny zdarma

Stránky bez nutnosti e-mailové registrace

Moon Bitcoin

Ideální pro naprosté začátečníky. Do pole označeného sign in vložíte btc adresu, na kterou budete chtít přijímat bitcoiny. Na stránce začnou automaticky přibývat „satoshi“, bez jakékoliv další aktivity, dokonce i při tom, když „shodíte“ okno prohlížeče, vypnete počítač atd. Stačí být přihlášen pod svojí adresou.

arrow

zdarma Moon bitcoin

Pro načtení jakéhokoliv množství satoshi stačí kliknout na claim now pod počítadlem, opsat poté kód Captcha (případně při nečitelnosti pomocí šipky vpravo načíst nový kód) a po kliknutí na submit se načtou satoshi do micro peněženky. Jednou týdně, vždy v neděli se zůstatek automaticky převede na vaši btc adresu.

Buď se můžete občas podívat na počítadlo a převést satoshi z počitadla do peněženky (vždy nejdříve po 5 minutách), nebo můžete vše nechat běžet úplně automaticky - satoshi stále přibývají... Pravda je, že čím častěji se pomocí kódu zůstatek převede, tím rychleji mince naskakují. Např. po 5 minutách 60 satoshi, po 10 minutách 100, po 1/2 hodině 200 satoshi atd. I při vypnutém počítači (pokud jste přihlášeni pod vaší adresou) počítadlo stále běží, ale pomaleji.

shadow-ornament

Bitcoin mining - virtuální těžba

Chcete těžit bitcoiny? Nemusíte si kvůli tomu pořizovat drahý hardware (při dnešní složitosti bitcoinové sítě by vám byl stejně k ničemu). Raději si na zahrajte na zlatokopy - hra je výjimečně štědrá - je zde možné "vykutat" od 1.800 až do 9.000 Satoshi během hodiny.

Bez registrace - vkládá se pouze btc adresa, na kterou bude vyplacena výhra. Virtuální horníci těží podle toho, jak jsou oblečeni - jaké mají vybavení. Každé těžební kolo trvá 20 minut - buď vyhrajete peníze, nebo možnost obléct zlatokopa do lepšího vybavení a v dalším kole díky tomu hrát o větší peníze.

arrow

těžba bitcoinů

shadow-ornament

Litecoin zdarma

Litecoin je jeden z nejrozšířenějších altcoinů a podle mého názoru jej ještě čeká velká budoucnost. Podobně jako MoonBitcoin, kam se stačí přihlásit bitcoinovou adresou a potom jen získávat zdarma bitcoiny, funguje faucet pro "těžení" litecoinu. Pokud nemáte litecoinovou peněženku, doporučuji stáhnout si ji zde: Electrum Litecoin Wallet - po instalaci si vyberete jednu z příjmových ltc adres a přihlásíte se s ní do stránek, které vám nabízí  . Pak už stačí jednou za čas kliknout na Claim now a opsat captcha kód - litecoiny se tím přesunou do interní peněženky, odkud se automaticky každý týden přeposílají na vaši peněženku - litecoinovou adresu. Samozřejmě, čím častěji na "claim" kliknete, tím se zvyšuje rychlost připisování volných litecoinů.

arrow

litecoin zdarma

shadow-ornament

Stránky s registrací:

Freebitco.in 

Nyní nejštědřejší klikací stránka! Kliknutí nejdříve jednou za hodinu, vytočí se výhra od 0.00000600 až do 0.61 BTC! Při registraci zadáte svoji příjmovou BTC adresu, heslo a e-mail. Heslo zvolte jakékoliv bezpečné, nemusí být stejně silné, jako do peněženky. 

arrow

bitcoiny zadarmo

Pokud je protispamové okénko (captcha kód) špatně čitelné, je lepší kliknout na "Get another image" pod obrázkem a nechat načíst znovu.

Jestli jste hraví, můžete přes MULTIPLY YOUR BTC přejít na stránku, kde si vsadíte na nízká a vysoká čísla, s volitelnou výší sázky. Moc toho neriskujete a výhry můžou být zajímavé - až 0,7 BTC jednou za hodinu!

Výplaty každou neděli, musíte zaškrtnout okénko Auto-withdraw ENABLED!, BTC přijdou automaticky. Minimální výplata 0.0001 BTC. Ověřeno, výplaty pravidelně každou neděli!

shadow-ornament

BTCClicks

každý den je připraveno 10 - 20 prokliků, díky kterým "nabíhají" bitcoiny zdarma opravdu rychle. Po registraci (přijde vám potvrzovací e-mail) zobrazíte reklamy v záložce Surf Ads, u každého prokliku se zobrazuje čas trvání reklamy. U každé URL adresy se otevře nové okno - po zhlédnutí reklamy vyplníte jednoduchý početní úkon (10+5 =?) - kliknete na Submit, okno s reklamou zavřete a milibitcoiny se ihned připočítají... 

arrow

btc zadarmo

Výplaty po dosažení limitu 0,1 mBTC, jde to opravdu rychle a stav si můžete kontrolovat v modrém poli vedle svého jména. Jednoduše získáváte btc zdarma, výborné na otestování peněženky. OVĚŘENO, časté výplaty!

shadow-ornament

 

Nyní zdarma také Dogecoin!

Dogecoin zdarma

Pokud jste příznivci alternativních měn, byla nedávno spuštěna stránka, která funguje na stejném principu, jako Freebitco.in - jen zde každou hodinu místo bitcoinu dostáváte zdarma Dogecoiny. Od 8 do 800.000 DOGE za každé vyplnění captcha kódu. Zde si můžete volně stáhnout Dogecoin peněženku pro Windows, Linux atd., funguje stejně, jako např. MultiBit a je v češtině. Adresu peněženky pak zadáte při registraci na Freedoge.co.in. Aktuální kurz DOGE/BTC najdete např. na tomto grafu.

arrow

Dogecoin zadarmo

Další možností je Moon Dogecoin - mince přibývají automaticky, jako u výše uvedeného Moonbitcoin.

Dogecoiny zdarma

shadow-ornament

Partnerem této stránky je herní platforma agario.io a pokemongomania.cz

shadow-ornament

 bitcoin burza coinmate

25 comments

 1. Tomáš

  Hlásím problém s minebit.co.in. Minulý týden ve čtvrtek 2.3. jsem zadal požadavek na výběr. Ten měl proběhnout v sobotu/neděli, ale neproběhl. Požadavek na výběr tam stále visí, do peněženky mi nic nepřišlo.

  • Karel Fillner
   Author

   Dobrý den, minebit.co.in má aktuálně platby zpožděné, ale vyplácí. Není to teď každý víkend, ale třeba jednou za 3 týdny – ten důvod je razantní zvýšení poplatků za transakce v bitcoinové síti, zvlášť těch, které jsou složené z více malých transakcí (klikačky). Proto se minebit (a nejen ten, ale i některé další podobně zaměřené stránky) zřejmě rozhodl sloučit více plateb do jedné a neposílá naklikané coiny každý týden. Jinak vše funguje.

     • Karel Fillner
      Author

      Snad to teď bude lepší – zcela jistě to mělo souvislost se zvýšenými poplatky u transakcí s mnoha vstupy, je znát, že faucety posílají peníze ihned jako reakci na snížení poplatků o tomto víkendu (není to pravidlem, ale opravdu se vyplatí posílat BTC spíš o víkendech)

 2. Květa

  Dobry den jde vybírat stoho xapo i bez toho aniž bych si kupovala tu kartu ?? Napište mi na email děkuji.

 3. DK

  Dobrý den, už třetí den mi to u zebry píše The zebra is ill at the moment – please try again later. Co s tím?

 4. xy oprava

  Já dávám bitcoiny do papírové peněženky. Jedna adresa-jeden bitcoin + drobné na převod.Vygeneruju si klíče, verejny a privatní, vytisknu, oskenuju a obraz jpg ulozim na flashku, ktera ma zasifrovaný oddíl VeraCryptem a je to. Flashky mam čtyři + Mega cloud.

 5. xy

  Já dávám bitcoiny do papírové peněženky. Jedna adresa-jeden bitcoin + drobné na převod.Vygeneruju si klíče, soukromy a privatní, vytisknu, oskenuju a obraz jpg ulozim na flashku, ktera ma zasifrovaný oddíl VeraCryptem a je to. Flashky mam čtyři + Mega cloud.

 6. Michal

  Zdravím, chtěl bych se zeptat když si udělám dogecoin peněženku a naklikam si do ní bitcoiny tak jdou poslat na xapo ?? Předem díky

  • Karel Fillner
   Author

   Nevím, jak to má XAPO s Dogecoiny, v každém případě ale platí, že do Dogecoin peněženky bitcoiny nenaklikáte… Bitcoin má svoje peněženky, Dogecoin zase svoje, i formát adresy je úplně jiný.

 7. Petr

  Dobrý den, stalo se mi to ze jsem misto claim po 5 min se najednou objevilo -2147483648 staoshi, jsem uplný začátečník tak to nechápu, prosím o vysvětlení nebo radu mnohokrat dekuji

 8. Vašek

  U všech „clickerů“ se nabízí možnost jakésy Xapo peněženky. Jak to s ní funguje? Je to spolehlivé místo pro mé bitcoiny?

  • XAPO peněženka (a účet) je americký projekt, který se prezentuje jako nejbezpečnější úschova bitcoinů – sám jsem je nezkoušel, věřím tomu, že mají bezpečnost určitě na vysoké úrovni – je to však stále služba „třetí strany“. Tedy – privátní klíč (a tím i faktické vlastnictví a držení bitcoinů) nemáte vy, ale právě třetí strana… Ovšem pro někoho, kdo může mít problém se zabezpečením vlastního počítače, je to možná skoro jedno. V každém případě, pokud jde o pár drobných z „klikaček“, kde dokonce XAPO nabízí zdvojnásobení vyklikaných satoshi, tam bych s používáním XAPO peněženky určitě neměl problém. V případě ukládání větších částek bych však volil řešení, jako je např. bitcoin Trezor – viz recenze: http://btctip.cz/bitcoin-trezor-recenze . Tam je privátní klíč bezpečně uložený v externím zařízení bez možnosti neoprávněného přečtení.

 9. Mato

  Zdravím. V peňaženke Electrum mi ukazovalo zostatok cca 0.004… ale prevod ma pustilo iba 0.002… Z peňaženky mi následna odišlo 0.004 ale prijalo 0.002. Viete mi to vysvetliť. Díííík

  • Nevím, proč vám to nechtělo pustit víc, než 0.002 BTC (možná máte nastavený příliš vysoký poplatek). Nicméně – to, že vám odešlo ven 0.004 a zpět se vrátilo 0.002 je v pořádku. Každá transakce totiž probíhá tak, že neodchází pouze částka zadaná pro převod (zaplacení), ale „odejdeou“ všechny bitcoiny – a zbytek se vrací zpět do peněženky. Máte-li tedy např. 1 BTC a chcete někomu zaplatit 0.4 BTC, z adresy „odejde“ vše, příjemce dostane vašich 0.4 BTC a vám se do pěněženky vrátí 0.6 BTC (samozřejmě, mínus nějaký poplatek…). Ve skutečnosti je to o něco složitější, bitcoiny totiž nikam „necestují“, jen se v blockchainu zaznamenává informace o tom, kdo má k jakému množství přístup a „dispoziční právo“, ale to by bylo na delší povídání…

 10. Linda

  K MoonBitcoin – jsem tedy úplný začátečník, a vcelku úplně nechápu ten mechanismus – přihlásila jsem se, všechno funguje, došla jsem až k částce převyšující 5500 satoshi, ale moc nechápu, kam se to převádí. Do mojí peněženky nebo je to peněženka pouze na stránkách MB a tam se pouze s prostředky obchoduje? Jsem z toho poněkud zmatená.

  • K MoonBitcoin se přihlašujete svojí bitcoinovou adresou – a na tuto adresu vám jsou automaticky každý víkend převáděny satoshi, které se vám na MB během uplynulého týdne připsaly. Jakmile je to víc, než 5500 Satoshi, automaticky (buď v sobotu, nebo v neděli) odcházejí do vaší peněženky. Nic víc k tomu není potřeba. A stejně to má většina podobných stránek – Freebitcoin, Bitcoin Zebra atd.

 11. Podrobnější odpověď máte v e-mailu. Jinak – je to prosté, na začátku jsou výhry vždy největší, 150 Satoshi je potom nejčastější výsledek, i když se docela často daří vyhrát i 500, nebo 1000 Satoshi. Na bonus bych se úplně nespoléhal.

 12. Jirka

  Dobrý den,
  měl bych dotaz, jestli mi můžete poradit. Zkusil jsem podle téhle stránky kolo štěstí SPIN and WIN, dva dny to bylo dobré, vyhrál jsem kolem 20000 sat. Třetí den vytočím vždy výhru, ale při potvrzení to chce znovu adresu, znovu točit a výhra, která se nakonec připíše je vždy jen 150.
  Nevíte, v čem je problém?

  Děkuji

 13. D.

  Moon Bitcoin- tak jsem to zkusil, a vskutku jsem si neco naklikal, akorat
  mi pripsali-poslali jen, rekl bych dokonce presne, JEDNU DESETINU !

  • MoonBitcoin by měl být naprosto v pořádku, zaregistroval jsem se do něj před několika měsíci a každý týden chodí pravidelně výplata, v té výši, v jaké je na webu. Nemohl jste si splést desetinnou čárku? Některé faucety (např. btcclicks.com) umožňují zvolit mezi zobrazováním BTC a mBTC (menší jednotka). I prostý přepočet Satoshi na mBTC, nebo BTC může splést…

  • Martin Sedláček

   Moon (BTC, LTC i XDG) dělám minimálně poslední dva roky (přesně od 29.9.2014). Za tu dobu se nestalo, aby byly byť jen jednou problémy s výplatou. Takže je pro mne mimořádně s podivem o čem to zde mluvíte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Send this to friend