bitcoin výběr z twitteru

Výběr z Bitcoin Twitteru – komentáře a předpovědi

Zde je další výběr z Bitcoin twitteru, který dávám do kontextu. A snažím se vysvětlit, co tím autor myslel.

Pomp poukázal na nedůvěryhodnost krypto projektů

Pomp je známý bitcoin influencer, který nahrává podcast, píše denní newsletter a má youtube kanál. Ve svém tweetu poukazuje na to, že investiční instituce váhají investovat do čehokoliv jiného, než do bitcoinu. Mezi to „jiné“ patří i decentralizované finanční projekty, které jsou známé pod názvem DeFi a například projekt “Sushi”, který dopadl takto:

  1. Neznámý člověk vytvořil projekt “Sushi”
  2. Tento člověk odešel se všemi penězi
  3. Sushi projekt byl přesunut na známého člověka
  4. Investoři si myslí, že známý a neznámý člověk je jedna osoba

Peter zpovídal nejznámější bitcoin osobnosti

Peter McCormack točí podcast “What Bitcoin did”. Ve své poslední epizodě si pozval jedny z nejznámějších bitcoin osobností:

 


reklama:

Nakupuj a obchoduj kryptoměny na Binance, nejlepší a nejlevnější burze na světě. Ve spolupráci jsme pro tebe připravili speciální slevy a bonus až do 50 USD 😮! Vytvoř si účet přes >>>tento odkaz<<< a získej doživotní slevu na poplatky 😎. Návod, jak jednoduše a levně koupit a obchodovat kryptoměny, najdeš v tomto článku.


 

 • PlanB – autor článku Stock to Flow
 • Jeff Booth – autor knihy Price of Tomorrow
 • Preston Pysh – nahrává podcast We Study Billionaires

Během podcastu PlanB řekl: “Jakmile zříš, už nejde nevidět. Jakmile pochopíš, už není cesty zpět.” Tím myslel pochopení Bitcoinu a jeho dopady na společnost.

Tyler komentuje propad bitcoinu

Tyler Winklevoss je jeden z bratrů, kteří stáli u zrodu Facebooku. Nyní vlastní kryptoměnovou směnárnu a úschovnu gemini.com. Ve svém tweetu poukazuje na to, že poslední propad ceny bitcoinu neklesl pod 10 tisíc dolarů. I když technicky byl několik jednotek dolarů pod 10 tisíci, obecně se dá říct, že se cena spíše odrazila od této hranice. Tyler si myslí, že právě probíhá ustálení ceny před dalším prudkým nárůstem.

PlanB si myslí, že přichází pátá fáze bitcoinu

PlanB ve svém článku Bitcoin Stock-to-Flow Cross Asset Model poukazuje na to, že bitcoin v různých částech života sloužil trochu jinému účelu. Tyto části nazývá fáze a první čtyři podle článku jsou tyto:

 1. “Ověření konceptu” (S2F 1.3 a tržní hodnota $1M)
 2. “Platby” (S2F 3.3 a tržní hodnota $58M)
 3. “E-Zlato” (S2F 10.2 a tržní hodnota $5.6B)
 4. “Finanční aktivum” (S2F 25.1 a tržní hodnota $114B)

Dle jeho modelu by měla přijít pátá fáze, kde bitcoin bude sloužit z větší části k jinému účelu než v prvních 4 fázích, možná finanční rezerva podniků a malých států?

 burza binance

Ve svém tweetu přidává hastag #phase5 odkazující na pátou fázi Bitcoinu s odkazem na článek o tom, jak stát Kazachstán investoval $700 milionů dolarů do těžení Bitcoinu.

.

5/5 - (1 vote)
Roman Mikulenčák

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..