altcoin portfolio seriál

Uspěje investiční portfolio z TOP 100 kryptoměn? 8. díl

.

Altcoinová apokalypsa. Může být ještě hůř?

Nehezká čísla jsem spatřil tento měsíc po přihlášení do Cryptocompare. Dvě měsíce nazpět jsem byl na 67 tisících dolarech, měsíc nazpět na 40 tisících dolarech a tento měsíc už jenom na 21 tisících. Sice vím, že jsem na startu tohoto seriálu v srpnu minulého roku začínal na 12 tisících USD, ale i tak to zabolí.

top 100 portfolio report

Jak jsem se minule uklidňoval, že jsem v plusu a bylo i hůř, tak teď hůř je:)

Vyjádřeno v bitcoinech jsem v mínusu. Z investovaných 3 BTC (3 coiny mi nešly do porovnání přidat) jsem na 2.67 BTC. Co ale dělat? Tady prostě musím hodlovat, plán je plán a do 15. sprna 2018 s portfoliem hýbat nebudu.

TOP 100 altcoin portfolio pokus

Nejlepší coiny minulého měsíce

Verge jako nejvýnosnější coin oproti nákupní ceně stále vede, i když i jeho cena neustále klesá. Následuje Stellar a Lisk, který byl minulý měsíc třetí, vystřídal Binance Coin. Tyhle dva coiny se neustále předhánějí ve výkonnosti.

top 100 portfolio nejlepší coiny březen 2018

 


reklama:

Nakupuj a obchoduj kryptoměny na Binance, nejlepší a nejlevnější burze na světě. Ve spolupráci jsme pro tebe připravili speciální slevy a bonus až do 50 USD 😮! Vytvoř si účet přes >>>tento odkaz<<< a získej doživotní slevu na poplatky 😎. Návod, jak jednoduše a levně koupit a obchodovat kryptoměny, najdeš v tomto článku.


 

Nejhorší coiny minulého měsíce

Nejhorší coiny už klasicky na prvním místě reprezentuje BitConnect Coin. Následuje Stox a MCAP, také stálice nejhorších altcoinů.

top 100 portofolio altcoinů - nejhorší coiny

Při minulém reportu jsem trochu počítal s tím, že horší už to nebude, ale bylo to jinak:) Můžu se ale uklidňovat, že jsem stále v plusu, alespoň co se týče dolarového vyjádření. Nepropadám panice, jsem stále plný optimismu. Jak to vidíte vy?

 burza binance
Rate this post

Podobné články

6 comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..