altcoiny investice

Uspěje investiční portfolio z TOP 100 kryptoměn? 5. díl

.

V minulém díle této série jsem psal o tom, jak mi zavřeli dvě burzy, kde jsem coiny obchodoval a držel. Během posledního měsíce mi žádnou burzu nezavřeli, tak je to více pohodové. Taktéž samotným kryptoměnám v mém portfoliu se dařilo, tak se na to pojďme podívat podrobněji.

Altcoiny v poslední době nabraly opravdu solidní růst. Od minulého měsíce pěkné zhodnocení více jak 100%, pokud to ovšem počítáme v dolarech. Celkově jsem z investovaných více jak 12 tisíců dolarů zatím získal 26 tisíc. Takže konečně v plusu.

portfolio altcoiny top 100

Rve mi to srdce, ale musím se chtě nechtě podívat i na zhodnocení v BTC. No, jak vidíte, o žádné zhodnocení vlastně nejde. Je to horší než minulý měsíc. Jenže, co teď s tím?:) Nezbývá než vydržet a počkat si na srpen 2018, kdy celé portfolio a jeho výkonnost finálně vyhodnotím.

altcoiny portfolio investice

Nejlepší coiny minulého měsíce

K 15.12.2017 byly nejlepší coiny tohoto portfolia Stellar, Populous a Verge. O 3 dny později, v době, kdy píšu tento článek je to jednoznačně Verge se svým brutálním zhodnocením. Je to tak, Karel nám to říkal🙂

nejlepší altcoiny investice top 100

Nejhorší coiny minulého měsíce

Nejhorší trojicí byly Stox, Peerplays a distict0x. Třeba se ještě vzpamatují:) Ale zkuste se podívat na vyjádření v těchto coinů v BTC. Je to dost bída, okolo -90%.

nejhorší investice altcoiny top 100

Na aktuální stavy se můžete podívat na cryptocompare. Vzhůru na další měsíc 🙂

728x90

Shadow Rock

Cestovatel, investor, občasný blogger a stálý fanoušek kryptoměn a masternodů, kterým se věnuji na webu coinfather.cz. O zkušenosti se rád podělím, vážím si přitom svého soukromí.
Shadow Rock

Podobné články

5 comments

  1. Martin

    Velmi dobré průběžné výsledky, gratuluji.
    Jak hodláš řešit finální převod na státní měnu? Předpokládám, že mezikrokem převod na bitcoiny spousty relativně malých částek utratíš spoustu za transakční poplatky.

  2. mendrit

    Jen Verge stojí za 1/4 aktuálního kapitálu 🙂 Dobrý vstup. Já ho chtěl koupit za 55 když byl za 56 a nakonec nic nekoupil ….Ve spojisto s Verge jsem narazil na NavCoin, tak jestli se někdo o něm víc zajímal, tak jaké má Verge výhody oproti NavCoin ?
    Díky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..