remax pronajímá za bitcoiny

RE/MAX London začal přijímat bitcoinové platby

 

RE/MAX London pronajímá domy za bitcoiny

V USA si už delší dobu můžete bitcoiny zaplatit za pronájem auta, nebo jachty, celosvětově si můžete přes jednu z největších cestovních kanceláří Expedia také rezervovat hotelový pokoj a zaplatit btc. Na prodej už byly také domy a byty, ale zatím jen jako soukromá iniciativa bitcoinových nadšenců.

To se však nyní mění. RE/MAX v Londýně začal v rámci svého pilotního programu přijímat za pronájmy bytů a domů platby v bitcoinech, litecoinech a dogecoinech. Využívá k tomu platební platformu GoCoin, o které jsme slyšeli už v souvislosti se záměrem PayPalu vstoupit na trh s kryptoměnami – viz tento článek.

Majitelka a regionální ředitelka pobočky RE/MAX v Londýně, Peggy Su, vyjádřila nadšení nad partnerstvím s GoCoin a cítí v této příležitosti velkou budoucnost:

„RE/MAX je neproduktivnější realitní síť na světě a jedním z důvodů je, že klade důraz na využití nejmodernějších technologií. RE/MAX má nyní zastoupení ve více než 95 zemích,  což je třetina světa, proto je na tomto trhu důležité poskytnout všechny dostupné možnosti platebních metod pro naše zákazníky. Společně s GoCoin si uvědomujeme, jak jsou nové technologie plateb efektivní a co mohou přinést navíc do našich interních obchodních procesů.“

Spoluzakladatel a CEO společnosti GoCoin – Steve Beauregard k tomu dodal:

„RE/MAX London udělal první významný krok k využití plného potenciálu blockchainu na trhu s nemovitostmi … Platby za pronájem jsou zatím jen jednou z možností zaměření, těšíme se na rozšíření do dalších oblastí na trhu s nemovistostmi.“

Realitní síť RE/MAX byla založena v roce 1973, pokud jde o Velkou Británii, má zde více než 46 kanceláří a 180 spolupracovníků, 16 z nich přímo v Londýně.

Zdroj: Newsbtc.com, foto: Wikipedia

 burza binance
4.8/5 - (5 votes)
Karel Fillner

 


reklama:

Nakupuj a obchoduj kryptoměny na Binance, nejlepší a nejlevnější burze na světě. Ve spolupráci jsme pro tebe připravili speciální slevy a bonus až do 50 USD 😮! Vytvoř si účet přes >>>tento odkaz<<< a získej doživotní slevu na poplatky 😎. Návod, jak jednoduše a levně koupit a obchodovat kryptoměny, najdeš v tomto článku.


 

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..