prohrál sázku o bitcoin

Prohrál sázku o cenu bitcoinu, k večeři musel sníst čepici

Patřím mezi krypto nadšence, fandím bitcoinu a dalším virtuálním měnám a určitě jsem raději, když vidím křivky na grafech stoupat vzhůru. Přesto měl pro mě letošní propad kurzu bitcoinu jeden pozitivní efekt – a nebyla to zrovna sázka na „short“ pozici.

Sázka o cenu bitcoinu

O sázku se tu přece jen jedná – ale trochu jinou. Americkou. Šílenou. A to pozitivní? Hodně mě pobavila… 🙂

Jeden z bitcoinových fandů se v období, kdy ceny letěly raketově vzhůru s kamarády vsadil, že už se cena bitcoinu zpátky pod 1.000 dolarů nedostane. Musel tomu opravdu hodně věřit, protože předmětem sázky byla jeho čepice. A to, že ji celou sní, pokud sázku prohraje…

No, teď už víte, jak to dopadlo. Červeného kulicha jedl chlapík postupně 3 dny, spotřeboval k tomu pár sendvičů, nějaké to pivo a litry kečupu. A nechal se u toho kamarády natočit, aby mohl poskytnout na YouTube nezvratný důkaz. Na 45 minut sestříhané video je podobně zábavné, jako komentáře pod ním.

Nikde bohužel není zmíněno, jestli si náhodou nevsadil i na další milník – 500 USD. Po včerejšku by měl totiž o menu na další týden postaráno… Tak dobrou chuť!

[embedplusvideo height=“300″ width=“450″ editlink=“http://bit.ly/1ltjtFS“ standard=“http://www.youtube.com/v/mjiX7xiFD-o?fs=1″ vars=“ytid=mjiX7xiFD-o&width=450&height=300&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=1&chapters=&notes=“ id=“ep5519″ /]

 


reklama:

Nakupuj a obchoduj kryptoměny na Binance, nejlepší a nejlevnější burze na světě. Ve spolupráci jsme pro tebe připravili speciální slevy a bonus až do 50 USD 😮! Vytvoř si účet přes >>>tento odkaz<<< a získej doživotní slevu na poplatky 😎. Návod, jak jednoduše a levně koupit a obchodovat kryptoměny, najdeš v tomto článku.


 

Zdroj: CoinDesk

 burza binance
5/5 - (1 vote)
Karel Fillner

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..