Blockchain konference Praha 2017

Praha hostí již 3. ročník mezinárodní bitcoinové konference

.

V pátek 19. května 2017 bude v Praze probíhat již třetí ročník konference věnované kryptoměnám a blockchainovým technologiím: Blockchain & Bitcoin Conference Prague. Konference se zúčastní známí příznivci decentralizace a vývojáři projektů na bázi blockchainu.

Blockchain & Bitcoin Conference – je největší síť blockchain-konferencí ve východní Evropě, které se pravidelně konají v pěti zemích: Česku, Estonsku, Rusku, Švédsku a na Ukrajině. Poslední události, která se konala v Moskvě 19. dubna 2017, se zúčastnilo 750 hostů.

Hlavním tématem nadcházející události bude rozvoj kryptoměn a uplatnění technologie blockchain v oblastech Fintech a Govtech. Kromě toho budou na pořadu dne otázky legislativní regulace a prosazování nových produktů na trhu.

O rozvoji kryptoměn v bankovnictví a o legislativní politice EU promluví nezávislý finanční expert, poradce v oblasti elektronických plateb v jednotném evropském platebním prostoru Ugo Bechis. Ve svém příspěvku se soustředí zejména na rozvoj blockchainu v bankovnictví a elektronickém obchodování.

Zakladatel řady FinTech projektů a investor Ian M. Worrall má připravenou přednášku o přednostech decentralizovaných služeb v porovnání s tradičními strukturami. Důležitým bodem jeho příspěvku bude vzájemné propojení blockchainu a umělé inteligence.

Několik řečníků vystoupí s příspěvky o otázkách založení start-upů a vazbám existujícím uvnitř blockchain-komunity.

CEO a zakladatel Waves Platform Alexander Ivanov představí platformu na bázi otevřeného blockchainového systému, určenou pro pořádání crowdfundingových kampaní, vydávání digitálních aktiv a obchodování s aktivy na bázi blockchainu.

 


reklama:

Nakupuj a obchoduj kryptoměny na Binance, nejlepší a nejlevnější burze na světě. Ve spolupráci jsme pro tebe připravili speciální slevy a bonus až do 50 USD 😮! Vytvoř si účet přes >>>tento odkaz<<< a získej doživotní slevu na poplatky 😎. Návod, jak jednoduše a levně koupit a obchodovat kryptoměny, najdeš v tomto článku.


 

Vytváření odborné komunity a blockchain-ekosystému se stanou hlavním tématem příspěvku spoluzakladatele a člena představenstva společnosti Adel a ředitele společnosti Euro Tech Startups Gabriela Dusila. O projektu Adel jste si na btctip.cz mohli přečíst v článku Adel – Inkubátor pro blockchainové projekty.

Tři řečníci věnovali své příspěvky alternativním způsobům využití blockchainu.

Amin Rafiee, aktivní člen mezinárodní bitcoinové komunity a účastník velkých konferencí, bude vyprávět o projektech, které jsou založeny na technologii blockchain a zaměřeny na vývoj a ve prospěch vědy, společnosti a zákonodárství. Generální ředitel a spoluzakladatel SolraChange Assaf Ben Or bude prezentovat blockchain jako nový zdroj čisté energie.

Další oblastí nebankovního použití blockchainu je nábor zaměstnanců a vyhledávání práce. Zakladatel a ředitel BitWage Jonathan Chester promluví o vlivu blockchainu na trh práce. Stojí v čele mezinárodní služby zaměřené na vyhledávání práce na dálku a nábor pracovníků na dálku. Přiblíží posluchačům zásady provádění plateb s využitím blockchainu a způsoby ověřování CV a pověsti uchazečů o pracovní pozici. Kromě toho poví o tom, jak se vyhnout zbytečným poplatkům a nákladům při vyplácení mezd vzdáleným pracovníkům.

V rámci konference bude v předsálí fungovat demo zóna, ve které se návštěvníci seznámí s prezentovaným softwarem a zařízeními pro uschovávání a mining kryptoměn. Vývojáři decentralizovaných služeb, autoři inovací v bankovním sektoru a výrobci hardwaru představí své produky a poskytnou konzultaci všem zájemcům.

Podrobnější informace najdete na stránkách Blockchain & Bitcoin Conference Prague.

 burza binance
Rate this post
Karel Fillner

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..