YELP a bitcoin

Obchodní adresář YELP oznámil podporu bitcoinu

Přijímáte ve svém podniku bitcoiny? Dejte o sobě vědět!

Obchodní adresář YELP, založený v San Franciscu, včera oficiálně oznámil podporu bitcoinu. YELP je v USA velmi populární, funguje však celosvětově, k vyhledávání místních podniků a služeb slouží i v České republice – web najdete i v české verzi.YELP a bitcoin v ČR

Najdete zde nejen všechny informace o obchodech, restauracích, hotelech a dalších službách, ale také uživatelské recenze apod. A jednou z funkcí, kterou nyní YELP přidal, je informace o akceptovaných platebních metodách podniků zařazených v adresáři.

Již od 10. dubna se šířily zvěsti o podpoře bitcoinových plateb, včera byly tyto zprávy potvrzeny oficiálně na webu společnosti:

„Neustále přemýšlíme o tom, jak to udělat, aby naše služby pro spotřebitele a podniky byly ještě užitečnější. S radostí proto oznamujeme, že jsme dnes na stránky přidali novou funkci: Přijímáme bitcoin – ANO.“

Obchodníci se dočkali

Majitelé firem, které přijímají bitcoin jako jednu z platebních metod, nyní můžou tuto funkci přidat do svého profilu – hned vedle dalších informaci o otevírací době, parkování, akceptaci platebních karet apod.

V USA byla tato zpráva přijata s nadšením, hlavně mezi obchodníky, kteří se za tuto možnost již dlouho přimlouvali. Mnoho z nich teprve včerejší oznámení přesvědčilo o tom, že bitcoiny zařadí mezi ostatní způsoby plateb.

YELP také na svém blogu přinesl informace o digitálních měnách pro uživatele, kteří s nimi dosud nepřišli do styku. Chválí bitcoin jako nástroj rychlé, bezpečné a nízkonákladové platby, která umožňuje podnikům provádět transakce bez nutnosti ukládat citlivá data uživatelů.

„Doufáme, že zavedení atributu Bitcoin poskytne další způsob, jak spojit uživatele s těmi nejlepšími místními podniky.“ YELP

Btctip bude sledovat, jak tuto možnost využijí podniky a služby v České republice. Brzy se můžete těšit na článek, jaké výhody přináší akceptace bitcoinů jak pro firmy, tak pro jejich zákazníky.

 


reklama:

Nakupuj a obchoduj kryptoměny na Binance, nejlepší a nejlevnější burze na světě. Ve spolupráci jsme pro tebe připravili speciální slevy a bonus až do 50 USD 😮! Vytvoř si účet přes >>>tento odkaz<<< a získej doživotní slevu na poplatky 😎. Návod, jak jednoduše a levně koupit a obchodovat kryptoměny, najdeš v tomto článku.


 

Máte ve svém okolí někoho, kdo zavedl bitcoin jako platební metodu? Nebo se k tomu teprve chystá? Sdílejte s ním prosím tento článek, dejte vědět přátelům a pomozte bitcoinu k ještě většímu rozšíření i u nás!

zdroj: Coindesk

 burza binance
4.7/5 - (3 votes)
Karel Fillner

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..