pád Deutsche bank bitcoin

Kurz bitcoinu – analýza. Padá Deutsche Bank, něco si přejte

.

Podzim, sezóna volatility

Po týdnu, kdy šla cena bitcoinu do boku a možná mírně nahoru, se snad blýská na lepší časy. Bez toho, aniž bych hádal směr se domnívám, že vyšší volatilita je před námi a můžeme se jí dočkat již v příštím týdnu. Už v době psaní tohoto textu vyskočila cena na Bitfinexu z 606 na 612 USD kolem půlnoci našeho času. Snad to nebyl poslední výskok. Udělal jsem si tedy analýzu a podívejme se, jak to dopadlo.

bitcoin kurz říjen 2016

Graf se oproti minulé analýze moc nezměnil, cena se pouze posunula blíže k vrcholu načrtnutého trojúhelníku. Minimum bylo kolem 595 USD, maximum 613 USD. Spodní trendovka tak získává víc síly, té horní naopak hrozí proražení. Ale ještě není rozhodnuto.

Nicméně, podle toho co se děje v Německu se domnívám, že by určité problémy největší ekonomiky v EU mohly trošku popohnat bitcoin směrem vzhůru a dočkáme se možná výstupu až na 666 USD. Proto je pořád ještě čas dokoupit bitcoiny za poslední volné peníze v rozpočtu. Ale nic nenechávejte náhodě, stoploss na ceně 590 USD je stále aktivní.

Burzy, sentiment a hloubka trhu

Na OKCoinu převažují delší dobu shorty nad longy. Poslední čísla hovoří o 46 % longů a 50 % shortů. Co se objemu týká, tam zase vedou longy 37 % ku 33%.

Hloubky trhu: Bitstamp – 3:2 kupující, BTC-e – vyrovnáno, Bitfinex – 2x kupující, BTCChina – 3:2 prodávající, Kraken – 3:2 kupující

Doporučení: Nákup na ceně 610 USD. Stop loss: 590 USD. Cílová částka 660 USD (RRR: 2.5)

 


reklama:

Nakupuj a obchoduj kryptoměny na Binance, nejlepší a nejlevnější burze na světě. Ve spolupráci jsme pro tebe připravili speciální slevy a bonus až do 50 USD 😮! Vytvoř si účet přes >>>tento odkaz<<< a získej doživotní slevu na poplatky 😎. Návod, jak jednoduše a levně koupit a obchodovat kryptoměny, najdeš v tomto článku.


 

Disclaimer: Tyto články nelze považovat za investiční poradenství a stále platí rada, abyste se do spekulací na bitcoinových burzách pouštěli jen s prostředky, které můžete postrádat. Vysoký zisk s sebou nese i výrazné riziko ztráty a na trzích s kryptoměnami to platí dvojnásobně.

 burza binance
Rate this post

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..