jak koupit bitcoin

Kurz bitcoinu – analýza. Nikomu se zatím nechce nakupovat

.

Poslední týden to vypadá, že Bitcoin už ztrácí dech. Po zákazu obchodování s bitcoinem v Korei (a jeho následném odvolání) pravděpodobně zmizela hlavní poptávka. Je otázkou, zda ji něco nahradí, nebo spíš převáží prodeje? Další analýza snad naznačí víc.

kurz bitcoinu analýza leden 2018

K otočce zatím chybí síla i důvod

Minulý týden nedošlo k útoku na hranici 20000 USD jak jsem očekával v předchozí analýze, nakupující to vzdali mnohem dříve. Cena se propadla zpět k supportu. Ten zatím sleduje trendovou linii, ale moc jistě ta linie nevypadá. Každopádně se zdá, že už se cena bitcoinu začala odrážet směrem vzhůru. Jenže není jisté jak vysoko vyletí…

Na grafu stále máme dost míst, kde by se kurz mohl otočit zpět. Je třeba si uvědomit, že těmito vlnkami spekulanti honí pár drobných oveček, kterým časem dojdou peníze a přestanou obchodovat. Vypadá to, že situace spěje k trojúhelníku, který může vyústit libovolným směrem. A i kdyby se trojúhelník nepotvrdil, a cena šla výše, odrazit se může od obou předchozích maxim. Na opačné straně by jakýkoliv propad pod trojúhelník, nebo pod oba supporty znamenal zahájení výprodejů.

Osobně si myslím, že není síla tlačit cenu výše. Krátkodobě se může stát, že bude kurz bitcoinu růst, ale v překonávání maxima nevěřím. Doporučuji počkat. Pokud držíte a čekáte na prodej, tak bych možná počkal, jak se vyvine trojúhelník. Pokud chcete nakoupit, pak aktuálně nakoupit lze, ale maximálně jako krátkodobou pozici a ještě bych tam dal stoploss.

Sentiment na trhu, burzy a úroky

OKEX top traders dávají přednost shortu (long:short): 44:55 na hlasy, 17:20 na objem

Bitfinex sází na long a to v poměru 23:11

 


reklama:

Nakupuj a obchoduj kryptoměny na Binance, nejlepší a nejlevnější burze na světě. Ve spolupráci jsme pro tebe připravili speciální slevy a bonus až do 50 USD 😮! Vytvoř si účet přes >>>tento odkaz<<< a získej doživotní slevu na poplatky 😎. Návod, jak jednoduše a levně koupit a obchodovat kryptoměny, najdeš v tomto článku.


 

Úroky na půjčky dolarů klesly z 0.085% na 0.077%. Bitcoin jde získat za úrok úrok 0.016%, což je též pokles (z 0.028%)

Doporučení: Čekat, krátkodobě nakoupit (cíl tak 16000 USD), ale dlouhodobě očekávat spíš prodeje.

Disclaimer: Tyto články nelze považovat za investiční poradenství a stále platí rada, abyste se do spekulací na bitcoinových burzách pouštěli jen s prostředky, které můžete postrádat. Vysoký zisk s sebou nese i výrazné riziko ztráty a na trzích s kryptoměnami to platí dvojnásobně.

 burza binance
Rate this post

Podobné články

6 comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..