cena bitcoinu předpoklad červen 2017

Kurz bitcoinu – analýza. Jedeme dál a výš bez zastávky?

.

V analýze z minulého týdne jsem odhadoval vývoj dvěma směry, buď že přijde další korekce, nebo pokračování v růstech. Korekce, byť byla toužebně očekávána spekulanty s vidinou levnějšího nákupu, se nakonec dostavila velice oslabená a pouze na Bitfinexu (do kterého ještě stále není možné poslat žádné peníze).

Růst ceny bitcoinu se zdá být nezastavitelný

Zdá se tedy, že kurz bitcoinu bude pokračovat v dalším růstu. Pokud se nestane nějaká zásadní událost – jako například v srpnu aktivovaný mechanismus UASF, kterým má být prosazen SegWit i navzdory odlišnému názoru těžařů – čeká bitcoin ještě šílenější růst, než doposud.

Růst bitcoinu minulý týden nastartovaly zejména povolené výběry kryptoměn z čínských směnáren. Na Čínu se v minulosti trochu pozapomnělo, nyní se vrací na scénu a dá se předpokládat, že i Číňani vytvoří hlad po bitcoinech, jakmile zjistí, že si zase mohou nakoupit.

V následujících několika dní by mělo být dosaženo ATH (absolutní maximum). Dá se očekávat, že spekulanti na této ceně budou vybírat zisky, nebudou sázet na pokračování růstu. Poté může dojít k mírným korekcím. Kdyby však bylo proraženo ATH, pak další jeho cena může vyrůst klidně nad 3000 USD.

Doporučuji tedy nadále držet a vyčkat, jak to celé dopadne. Stoploss umístěte na 2000 USD

Sentiment na trhu, burzy a úroky

OKCoin sentiment po úpravách stránek není k dispozici

 


reklama:

Nakupuj a obchoduj kryptoměny na Binance, nejlepší a nejlevnější burze na světě. Ve spolupráci jsme pro tebe připravili speciální slevy a bonus až do 50 USD 😮! Vytvoř si účet přes >>>tento odkaz<<< a získej doživotní slevu na poplatky 😎. Návod, jak jednoduše a levně koupit a obchodovat kryptoměny, najdeš v tomto článku.


 

Na Bitfinexu převažují longy v poměru 18:14

Úroky na půjčky dolarů jsou stále vysoké, ale poslední dobou klesly pod 0.2%
Úroky na půjčky bitcoinů klesly z cca 0.06% na 0.034%

Hloubky trhu: Bitstamp – vyrovnáno, BTC-e – vyrovnáno, Bitfinex – 3:2 nákupčí, OKCoiun – 3:2 nákupčí, Kraken – 2x nakupující.

Doporučení: držet dál

Disclaimer: Tyto články nelze považovat za investiční poradenství a stále platí rada, abyste se do spekulací na bitcoinových burzách pouštěli jen s prostředky, které můžete postrádat. Vysoký zisk s sebou nese i výrazné riziko ztráty a na trzích s kryptoměnami to platí dvojnásobně.

 burza binance
Rate this post

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..