Kryptokec podcast Adam Kracík

Jak na analýzu trhu – Kryptokec s Adamem Kracíkem

Posloucháte-li podcasty – ideálně o kryptoměnách a dokonce v češtině, určitě Vám neuniklo, že se na podcastovém kolbišti už docela dlouho vyskytuje Kryptokec, moderovaný Danem Tržilem, kam si společně s Vladimírem Vencálkem zvou zajímavé hosty z české kryptoměnové komunity.

K těm nejčastějším patřil Josef Tětek, který byl v minulosti nedílnou součástí Kryptokecu, v současné době dáváme slovo i hostům, kteří kromě Bitcoinu věnují svou pozornost i dalším projektům, chcete-li – altcoinům, tedy shitcoinům v očích Bitcoin maximalistů 🙂

Mezi takové rozhodně patří Adam Kracík. Toho jste určitě zaregistrovali jako autora analýz a dalších článků na tomto webu. Adam kromě toho spolu se svým týmem vybírá ty podle něj nejlepší projekty, do kterých sami investují, nebo k nim vytvářejí rozbory a analýzy pro další investory.

V aktuálním díle Kryptokecu si s Adamem společně s Danem tentokrát povídáme o tom, jak přistupuje k analýzám, proč jsou pro něj kromě technických grafů důležitá také tzv. on-chain data a jak vidí další vývoj na kryptoměnových trzích, Bitcoinem počínaje a DeFi projekty konče… O těch bude ostatně řeč v další kapitole Kryptokecu, kterou jsme natáčeli jako druhý díl a který tady také brzy najdete.

Co myslíte, fungují podle Adama čtyřleté cykly? A jak se dívá na stock to flow model, ke kterému se upínají oči mnoha bitocinových spekulantů?

Co jsou on-chain data, odkud se berou a co se z nich dá všechno vyčíst? A hlavně – půjde teď bitcoin nahoru, dolů, nebo doprava? 🙂

To a ještě mnohem víc si rozhodně poslechněte, Adamův pohled na trh stojí určitě za pozornost, stejně jako stojí každý týden za přečtení jeho analýzy na btctip.cz

 


reklama:

Nakupuj a obchoduj kryptoměny na Binance, nejlepší a nejlevnější burze na světě. Ve spolupráci jsme pro tebe připravili speciální slevy a bonus až do 50 USD 😮! Vytvoř si účet přes >>>tento odkaz<<< a získej doživotní slevu na poplatky 😎. Návod, jak jednoduše a levně koupit a obchodovat kryptoměny, najdeš v tomto článku.


 

Kromě Spotify a dalších podcastových platforem najdete aktuální díl Kryptokecu na tomto odkazu:

https://kryptokec.libsyn.com/jak-na-analzu-trhu-btc-a-on-chain-data-s-adamem-krackem

.

 burza binance
4.2/5 - (5 votes)
Karel Fillner
 Simplecoin směnárna

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..