bitcoin kurz analýza

Bitcoin kurz – analýza. Horoskopy ukazují směr vzhůru

Analýza kurzu bitcoinu ve hvězdách

Zas je tu pátek a tedy tradiční žhavení věšteckých koulí a malování čar na grafech, které leckdy nemají daleko k horoskopům. Přesto poměrně často fungují. Horoskopy souvisí i s hvězdami a Měsícem – kdo by neznal „bitcoin to the Moon?“

Minulý týden jsem předpovídal opuštění trojúhelníku směrem vzhůru s varováním, že pořád existuje možnost jít opačným směrem. Je potřeba počítat i s tím, že žádná předpověď není stoprocentní a že je vždy třeba znát rizika před vstupem do obchodu a dopředu si určit, kdy z obchodu vystoupit a jak velkou ztrátu jsem ochoten přijmout. Nakonec jsme se skutečně dočkali růstu, dokonce nedošlo ani na očekávanou mírnou korekci před dalším nástupem. Kurz bitcoinu se velice rychle vyšplhal k 250 dolarům a zůstal tam do konce týdne.

kurz bitcoinu červen 2015

Kupujících je víc, růst je pravděpodobnější

Stále jsem přesvědčen, že na trzích vládne optimismus a můžeme očekávat další růst. Fibonacciho retracementy ukazují, že cílová cena by mohla být někde mezi 270 až 280 USD za jeden bitcoin. Nadále by se graf měl pohybovat nad zelenou trendovkou. Ta také určuje případný výstup z pozice: pokud dojde k jejímu překročení, bude to nejlepší čas k prodeji. V takovém případě by dosažení cílové částky bylo ohroženo. Doporučuji každý den nastavovat stoploss těsně pod tuto trendovku.

Mezi další patterny, které napovídají růst, patří dvojité dno a završení spodního patternu 1-2-3

Krátký pohled na swapy: BTC swapy dále klesají na objem 17tis BTC, klesá také úroková sazba k 0.0176% denně, což značí, že o BTC swapy není zájem (méně obchodníků spekuluje na pokles). USD swapy hlásí mírný nárůst na 28.3 mil USD, úroková sazba však dále klesá k 0.0647% denně).

V hloubce trhu na Bitfinexu už delší dobou vládnou kupující, aktuálně mají až 3x větší převahu. Na Bitstampu mají kupující převahu zhruba 1.5x vyšší.

Doporučení: Držet, prodávat při proražení trendovky, cílový kurz bitcoinu 270 USD

Disclaimer: Tyto články nelze považovat za investiční poradenství a stále platí rada, abyste se do spekulací na btc burzách pouštěli jen s prostředky, které můžete postrádat. Vysoký zisk s sebou nese i výrazné riziko ztráty a na trzích s kryptoměnami to platí dvojnásobně.

 burza binance

foto: wikimedia

5/5 - (4 votes)

 


reklama:

Nakupuj a obchoduj kryptoměny na Binance, nejlepší a nejlevnější burze na světě. Ve spolupráci jsme pro tebe připravili speciální slevy a bonus až do 50 USD 😮! Vytvoř si účet přes >>>tento odkaz<<< a získej doživotní slevu na poplatky 😎. Návod, jak jednoduše a levně koupit a obchodovat kryptoměny, najdeš v tomto článku.


 

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..